با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  آبلیمو برای ناخن ها
  17 فوریه 2019 بدون نظر 1304 بازدید

  خواص آبلیمو برای ناخن ها

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  بسیاری از خانم ها دوست دارند ناخن های بلندی داشته باشند اما بلند گذاشتن ناخن ها مشکلات خاص خود را دارد. ضعیف بودن ناخن ها و شکستن مکرر آن ها مشکلی است که بسیاری را از بلند نگه داشتن ناخن منصرف می کند. خوشبختانه روش های مختلفی برای بالا بردن استحکام و دوام ناخن ها وجود دارد. محلول ها و ژل های تقویت ناخن زیادی در بازار موجود است که با کمک آن ها ناخن ها تقویت می شوند. اما راه های ساده تری هم برای تقویت ناخن وجود دارد. شما می توانید به سراغ مواد طبیعی که اغلب آن ها در آشپزخانه یافت می شوند، بروید. آبلیمو از جمله مواد طبیعی و در دسترسی است که به دلیل خواص شگفت انگیز خود هم در درمان بیماری ها و هم در عمل های زیبایی و آرایشی کاربرد دارد. در ادامه با خواص آبلیمو برای ناخن ها بیشتر آشنا می شویم.

  عمل های زیبایی دست ها و پاها

  عمل زیبایی ناخن

  عمل زیبایی ناخن

  آبلیمو برای ناخن ها خوب است

  لیمو سرشار از ویتامین C است و از این رو برای تقویت و افزایش سرعت رشد ناخن ها خوب است. همچنین لیمو حاوی موادی است که خاصیت سفید کنندگی دارد و از زرد و کدر شدن رنگ ناخن ها جلوگیری می کند. بنابراین چنانچه از دستورات خانگی تقویت ناخن که در آن ها آبلیمو وجود دارد استفاده کنید، هم ناخن هایتان تقویت می شوند و هم اینکه ظاهر زیباتر و درخشان تری پیدا می کنند. همانگونه که می بینید این ماده طبیعی برای ناخن ها فواید زیادی دارد و نیاز شما به استفاده از مواد مصنوعی و صنعتی تقویت ناخن را کمتر می کند.

  خواص آبلیمو برای ناخن ها

  آبلیمو برای محکم شدن ناخن ها

  ۱ قاشق غذاخوری آبلیموی طبیعی را با ۳ قاشق غذاخوری روغن زیتون ترکیب کنید. ترکیب بدست آمده را به اندازه ای گرم کنید که دست را نسوزاند. سپس با کمک پنبه ترکیب را به ناخن ها مالیده و شب را با دستکش بخوابید. پیشنهاد می شود که این کار را به مدت ۲ الی ۳ هفته به صورت روزانه انجام دهید. دردستورالعمل دیگری ناخن ها در آبلیمو و روغن زیتون خیسانده می شوند. برای اجرای این دستورالعمل بایستی ۱ قاشق غذاخوری آبلیموی طبیعی را با ۲ قاشق غذاخوری روغن زیتون در یک کاسه ی کوچک ترکیب کنید و مثل دستورالعمل قبلی ترکیب را کمی گرم کنید. سپس ناخن ها را برای مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه در آن فرو برید و بعد از گذشت این مدت ناخن ها را آبکشی و خشک نمایید. این دستورالعمل را نیز هر هفته دو مرتبه و برای مدت ۱ الی ۳ هفته ادامه دهید.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.