با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  14 آگوست 2018 بدون نظر 426 بازدید

  آیا کاشت موی اقساطی امکان پذیر است

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  اما باید بدانید با توجه به شرایط سختی که امروزه به وجود آمده است امکان کاشت موی اقساطی برای افرادی که درآمد محدودی دارند ولی از مشکل ریزش مو رنج می برند و تمایل به درمان آن را دارند نیز به وجود آمده است. این شرایط به آنها این امکان را مید هد تا بدون نگرانی از شرایط پرداخت هزینه عمل و صرفاً با توجه به نتیجه عمل به درمان قطعی و همیشگی طاسی موی سر خود بپردازند. برای اینکه بتوانید از شرایط کاشت موی اقساطی اطلاعات بیشتری پیدا کنید در این مقاله با ما همراه باشید زیرا میخواهیم به بررسی آن بپردازیم.

  کاشت مو

  وقتی افراد با ریزش مو مواجه می شوند یکی از معضلات و مشکلاتی که سد راه درمان دائمی ریزش موهای آنان می باشد هزینه های مربوط به کاشت مو می باشد. وقتی از کاشت مو صحبت می کنیم در واقع بهترین روش درمان ریزش مو و کم پشتی مو را بیان کرده ایم.

  همانطور که گفته شد یکی از معضلات درمان دائمی ریزش مو ، قیمت و هزینه عمل کاشت مو در کلینیک پوست و مو فوق تخصصی زیر نظر پزشک متخصص کاشت مو و ترمیم مو است. بسیاری از افراد بدون اینکه آگاهی کاملی از انواع روش ها و تخفیف ها و همچنین شرایط پرداخت هزینه انجام عمل که کلینیک های مربوط در زمینه کاشت مو در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار می دهند از انجام کاشت مو منصرف می شوند زیرا به عقیده خود قادر به پرداخت هزینه خود نیستند.

  کاشت موی اقساطی

  شرایط کاشت موی اقساطی

  کاشت موی اقساطی

  همانطور که می دانید امروزه مراکز و کلینیک های زیادی در زمینه کاشت مو در سطح تهران و ایران مشغول به فعالیت می باشند که پیدا کردن یکی از بهترین آنها کار بسیار دشواری می باشد همین مسئله و عدم اعتماد به تمامی کلینیک های زیبایی باعث شده تا تعداد مراجعین به کلینیک ها کاهش یابد.

  همانطور که بارها برای شما گفته شده است هزینه انجام کاشت مو با توجه به روش عملی که انجام می دهید و همچنین تعداد گرافت مورد نیاز برای انتقال و همچنین تراکم مورد نظر شما می تواند متفاوت باشد دقت داشته باشید که هر چقدر تعداد جلسات انجام کاشت مو بیشتر باشد هزینه ها نیز بیشتر می شود. بنابراین برای کاهش هزینه های بیمار این امکان فراهم شد تا بیمار بتواند در خلال انجام عمل کاشت مو طی هفته های متوالی،  هزینه عمل کاشت موی اقساطی خود را پرداخت نموده و به این ترتیب بار مالی کمتری را از انجام عمل کاشت مو متحمل شود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.