با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  آی پی ال برای پوست
  27 ژانویه 2019 بدون نظر 383 بازدید

  آی پی ال برای پوست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 3 میانگین: 3.7]

  شاید بسیاری از افراد روش آی پی ال را به عنوان روشی برای لیزر موهای زائد بدن بشناسند اما حقیقت این است که آی پی ال کاربرد های زیادی در جوانسازی پوست و درمان مشکلات پوستی نیز دارد. در عین حال که انجام این روش شباهت زیادی به روش های لیزر کردن پوست دارد، تفاوت های اساسی با لیزر داشته و نمی توان آن را جز روش های لیزر درمانی قرار داد. در آی پی ال نور مرئی عبور داده شده از فیلترهای مخصوص به طول موج های مشخصی می رسد و با اهداف درمانی و زیبایی به سطح پوست تابانده می شود. از بین بردن لکه های آفتاب سوختگی و افزایش سن، تحریک کلاژن سازی و الاستین سازی در لایه های عمقی پوست، برطرف کردن گشادی شدگی مویرگ های سطح پوست، محو کردن چین و چروک های ریز و … از کاربردهای آی پی ال برای پوست است.

  کلینیک انجام آی پی ال برای پوست

  روش آی پی ال جز روش های کم تهاجمی و کم عارضه محسوب می شود اما در صورتی که این روش به درستی اجرا نشود می تواند عوارض ناخواسته ای مانند سوختگی و لک برای پوست ایجاد کند. در روش آی پی ال نیز همانند روش های لیزر درمانی لازم است که اپراتور دستگاه فردی متخصص بوده و آشنایی کافی با انواع پوست، مشکلات پوستی و نحوه ی تنظیم دستگاه داشته باشد. در این صورت است که آی پی ال به صورت ایمن و با اثربخشی مطلوب انجام می شود.

  کلینیک لیزردرمانی

  کلینیک لیزردرمانی

  متخصص پوست و مو زیبایی

  متخصصین پوست و مویی که دوره های لازم در مورد به کارگیری دستگاه های آی پی ال را دیده باشند، بهترین افرادی هستند که برای انجام آی پی ال می توان به آن ها مراجعه نمود. این متخصصین معمولا در کلینیک های زیبایی معتبری که خدمات آی پی ال پوست را ارائه می دهند، فعالیت می کنند.

  آی پی ال برای پوست خوب است

  قیمت انجام آی پی ال پوست

  با توجه به اینکه دستگاه های دارای تکنولوژی آی پی ال نسبت به دستگاه های دارای تکنولوژی لیزر ارزان قیمت تر هستند، هزینه ی هر جلسه ی درمان با روش آی پی ال کمتر از جلسات لیزر درمانی است ولی ممکن است تعداد جلسات درمانی با آی پی ال بیشتر از تعداد جلسات لیزر درمانی باشد. البته مکان جغرافیایی کلینیک یا مطبی که آی پی ال را ارئه می دهد، میزان تخصص و مهارت پزشک معالج و وسعت ناحیه ی تحت درمان نیز در قیمت انجام آی پی ال پوست تاثیر گذار هستند. از آنجایی که انجام این عمل زیبایی بیشتر جنبه ی زیبایی دارد، معمولا بیمه های درمانی این روش را تحت پوشش قرار نمی دهند و هزینه به صورت آزاد محاسبه می شود.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.