با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  گذاشتن کلاه بعد از کاشت مو
  16 اکتبر 2018 بدون نظر 1279 بازدید

  استفاده از کلاه بعد از کاشت مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 8 میانگین: 2.6]

  پس از انجام عمل زیبایی کاشت مو جهت دستیابی به نتایج موفقیت آمیز از عمل ، لازم است فرد به کلیه ی نکات و توصیه های مراقبتی ارائه شده از سوی پزشک متخصص با دقت توجه و عمل نماید ، در همین راستا در این مقاله ، استفاده از کلاه بعد از کاشت مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  عوارض استفاده از کلاه بعد از کاشت مو

  در عمل زیبایی کاشت مو ، فولیکول های بسیار ظریف و حساس مو از بانک مو پشت سر فرد استخراج شده و در نواحی ریزش کرده با دقت و ظرافت بالایی در عمق مناسب پوست ، با ایجاد شکاف های بسیار ریزی پیوند زده می شود ، لذا در روزهای اول پس از کاشت ، فولیکول های پیوندی بسیار ضعیف و حساس بوده و احتمال خارج شدن آنها از پوست در اثر فشار ، سایش و کشش بسیار بالا است ، لذا تا مدت ها نباید پس از عمل کاشت مو ، فرد از کلاه و یا روسری استفاده کند .
  استفاده از کلاه موجب عدم گردش مناسب هوا در زیر کلاه شده ، در نتیجه تعریق موها افزایش یافته و ابتلا به عفونت نیز افزایش خواهد یافت .

  زمان استفاده از کلاه بعد از کاشت مو

  بهتر است تا یک هفته از قرار دادن کلاه خودداری گردد ، اگر چه پس از این مدت نیز همچنان امکان آسیب به فولیکول های مو وجود دارد اما پس از یک هفته ، میزان آسیب دیدگی فولیکول های پیوندی کاهش خواهد یافت .
  پس از هفته اول ، فرد می تواند از کلاهی استفاده کند که دارای منافذی برای عبور هوا است و از سوی دیگر کلاه نیز باید هر روز شسته شود تا فولیکول های پیوندی عفونت نکنند ، بدین ترتیب استفاده از کلاه ممنوعی نخواهد داشت ، بهتر است کلاه را فقط در صورت لزوم و هنگام خروج از منزل استفاده کرد و از گذاشتن کلاه برای چند ساعت باید خودداری شود .

  استفاده از کلاه بعد از کاشت مو

  اصرار فرد جهت استفاده از کلاه بعد از کاشت مو

  اصرار فرد جهت استفاده از کلاه بعد از کاشت مو به جهت پنهان کردن تورم حاصل از کاشت موها است ، اما این کار از هفته ی دوم بلامانع خواهد بود اما باید موازین بهداشتی به خوبی در استفاده از کلاه توسط فرد رعایت گردد .
  کمی صبر و تحمل باعث خواهد شد که فرد از نتایج موفقیت آمیزی بهره مند گردد .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.