با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  استفاده ماینوکسیدیل
  27 آگوست 2018 بدون نظر 615 بازدید

  نحوه استفاده ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  کاشت مو یکی از بهترین روش ها در درمان ریزش مو است که بسیاری از افراد از آن استفاده میکنند.برای اینکه فرد با استفاده از کاشت مو به نتایج بهتری دست پیدا کند برخی از متخصصان استفاده ماینوکسیدیل را بعد از کاشت مو توصیه میکنند که در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به این موضوع بپردازیم.ریزش مو یکی از بدترین مشکلاتی است که ممکن است یک فرد در طول زندگی خود با آن روبرو شود.

  کاشت مو

  افرادی که به ریزش مو مبتلا میشوند در کمترین زمان ممکن به صورت کامل اعتماد به نفس خود را از دست میدهند همین باعث میشود تا نتوانند در اجتماع به خوبی حضور پیدا کنند و علاوه بر این به مشکلات مختلف روحی مانند افسردگی و گوشه گیری دچار شوند به همین دلیل باید با مشاهده ی اولین علائم ریزش مو به فکر درمان آن بود در غیر اینصورت ممکن است مشکلات زیادی برای فرد به وجود آید.

  ریزش موی سر

  ریزش موی سر

  استفاده ماینوکسیدیل چه فایده ای دارد

  استفاده ماینوکسیدیل برای افرادی که دچار ریزش مو و کاهش ضخامت موها شده اند میتواند فواید قابل توجهی را به دنبال داشته باشد. مهمترین فایده ی استفاده از ماینوکسیدیل این است که بعد از استفاده از آن بعد از گذشت مدتی کوتاه ضخامت موهای فرد تا حد زیادی کاهش پیدا میکند.این میتواند برای افرادی که دچار نازکی مو شده اند بسیار تاثیر گذار باشد.البته باید توجه داشته باشید که در صورتی که ماینوکسیدیل به تنهایی استفاده شود بعد از قطع آن شاهد بازگشت مشکلات مو خواهید بود.

  استفاده ماینوکسیدیل

  استفاده ماینوکسیدیل

  فایده ی استفاده ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

  بعد از کاشت مو بسیاری از متخصصان استفاده ماینوکسیدیل را توصیه میکنند چون استفاده از این دارو باعث میشود تا رشد موها افزایش پیدا کند و موها زودتر در چرخه ی رشد قرار گیرند.همانطور که گفتیم در صورتی که ماینوکسیدیل به تنهایی برای ریزش مو مورد استفاده قرار گیرد بعد از قطع مصرف شاهد ریزش مو خواهیم بود.اما قطع استفاده ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو به هیچ وجه باعث ریزش مو نمیشود چون فولیکول هایی که در سر قرار گرفته اند مستعد ریزش نیستند.

  بعد از کاشت مو چه کنیم

  بعد از کاشت مو

  نحوه استفاده ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

  بعد از کاشت مو استفاده ماینوکسیدیل میتواند نتایج قابل توجهی را داشته باشد.البته برای اینکه از این دارو استفاده کنید باید مدتی صبر کنید که این زمان را متخصصان تعیین خواهند کرد. استفاده ماینوکسیدیل معمولا یک یا دو مرتبه در روز خواهد بود.در هر مرتبه یک سی سی بر روی پوست سر باید چکانده شود و بعد از آن موهای سر به آرامی ماساژ داده شود تا دارو به خوبی جذب پوست شود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.