با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  اسکالپ سر
  30 سپتامبر 2018 بدون نظر 532 بازدید

  اسکالپ سر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 2.5]

  شاید این اتفاق برای شما یا اطرافیانتان رخ داده باشد که در برهه ای زندگی دچار ریزش موی شدید شده و بخشی از موهای خود را از دست داده اید. مسلما فاجعه ی بزرگی برای شما رخ داده است و در صورتی که نتوانید آن را کنترل کنید و یا درمانش نکنید با مشکلات روحی بسیاری درگیر خواهید شد. اما خوشبختانه در دنیای پیشرفته امروزی هیچ کاری غیرممکن نیست از همین رو به راحتی میتوان گفت که این مشکلات قابل درمان می باشد. مطمئنا بارها در رابطه با اسکالپ سر شنیده اید. یکی از روش هایی است که به شما کمک می کند تا از شر ریزش مو و یا کچلی سر خلاص شوید. اما چیزی که اهمیت دارد این است که بسیاری از افراد در رابطه با اسکالپ سر اطلاعاتی ندارند. از همین رو ما در این مقاله در نظر گرفته ایم تا در رابطه با اسکالپ سر توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  اسکالپ سر

  نکات زیادی در این رابطه با وجود دارد از جمله اینکه به منطقه کف سر اسکالپ گفته می شود و اسکالپ سر که پزشکان از آن به عنوان هاشور سر نیز یاد می کنند یکی از بهترین روش ها برای برطرف کردن طاسی سر و یا کم پشتی موها می باشد.

  در واقع اسکالپ سر برای پر کردن جاهایی خالی که بر اثر ریزش مو پدید آمده به کار گرفته می شود و با پیگمنت بر روی سر آقایان نقطه هایی را ایجاد می کنند و این روند تا زمانی که به نقطه ای ختم شود که مو وجود دارد به هاشور تبدیل شده و همانند مو ادامه دار می شود.

  شبیه سازی مو

  اما اسکالپ سر در رابطه با خانم ها بسیار متفاوت است و پزشکان سعی می کنند از تکنیک شبیه سازی مو در قسمت های کم پشت سر استفاده کنند. نکته ی دیگری که در رابطه با اسکالپ سر وجود دارد مراقبت های بعد از انجام اسکالپ است که در این قسمت به بررسی آن میپردازیم.

  اسکالپ سر چیست

  مراقبت های بعد از اسکالپ سر

  بعد از اسکالپ سر نیاز است که مراقبت های ویژه ای را انجام دهید از جمله این مراقبت ها میتوان به نرفتن به حمام، استخر و سونا و کلا خیس نکردن مو به مدت ۳ روز اشاره کنیم. همچنین نباید در مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار گیرید. بعد از ۳ روز از شامپوی بچه برای شستشوی سر استفاده کنید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین




  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.