با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  اسکین تگ ناحیه تناسلی
  28 نوامبر 2018 بدون نظر 1298 بازدید

  اسکین تگ ناحیه تناسلی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 2.5]

  گر چه به طور معمول ناحیه تناسلی چه در مردان و چه در زنان درگیر مشکلات پوستی نمی گردد اما برخی از زائده های پوستی ممکن است مانند زگیل های پوستی در ناحیه تناسلی ایجاد شوند که اسکین تگ نیز از جمله این زائده های پوستی می باشد اما اسکین تگ ناحیه تناسلی چیست و چگونه درمان می گردد.

  اسکین تگ ناحیه تناسلی

  اسکین تگ یا همان منگوله های گوشتی ناحیه تناسلی زائده ای گوشتی و توده ای هستند که ممکن است برای هر فردی به وجود بیایند و این توده های نرم و غیر خطرناک که با ساقه کوتاهی به پوست متصل می شوند گر چه دردناک نیستند اما به دلیل ایجاد در ناحیه تناسلی برای بسیاری از افراد خوشایند نخواهند بود و به فکر رفع آنها خواهند افتاد.

  اسکین تگ چیست

  اسکین تگ چیست

  علت بروز اسکین تگ تناسلی

  گر چه علت اصلی بروز اسکین تگ ها یا منگوله های گوشتی هنوز به درستی مشخص نمی باشد اما به دلیل سایش پوست و تماس لباس با ناحیه تناسلی این وضعیت در بروز منگوله های گوشتی تاثیر گذار خواهد بود و به دلیل سایش مداوم پوست و لباس و وجود لایه های پوستی مخصوصا در افراد چاق این سایش مداوم موجب منگوله های پوستی که از چربی تشکیل شده اند خواهد شد اما مصرف داروهای استروئیدی، ژنتیک و مشکلات هورمونی نیز در ایجاد این زائده های پوستی تاثیر خواهند داشت.

  اسکین تگ های ناحیه تناسلی

  اسکین تگ های ناحیه تناسلی

  درمان اسکین تگ تناسلی

  – به دلیل غیر دردناک بودن و خطرناک نبودن این منگوله های پوستی رفع نکردن آنها مشکلی را برای فرد ایجاد نخواهد کرد اما درصد بالایی از افرادی که به اسکین تگ تناسلی دچار هستند به فکر رفع آنها خواهند افتاد.
  – به دلیل حساسیت ناحیه تناسلی رفع منگوله های پوستی حتما باید زیر نظر متخصص صورت بگیرد.
  – اولین روش رفع منگوله های گوشتی جراحی خواهد بود.
  – با استفاده از کرایوتراپی و استفاده از نیتروژن مایع می توان منگوله ها را منجمد و از بین برد.
  – نیروی الکتریکی با امواج بالا یکی دیگر از گزینه های سوزاندن اسکین تگ تناسلی می باشد.
  – با قطع جریان خونرسانی به اسکین تگ ها می توان به رفع آنها پرداخت.
  – روش های سنتی متعددی از جمله بستن منگوله های پوستی با نخ وجود دارند که به دلیل خطر بروز عفونت و خونریزی در ناحیه تناسلی بهتر است بعد از مشورت با متخصص انجام بگیرند.
  – به دلیل اینکه منگوله های گوشتی ممکن است لا زگیل های تناسلی اشتباه گرفته شوند درمان این زائده های پوستی باید پس از بررسی توسط متخصص و در صورت لزوم نمونه برداری انجام بگیرد زیرا درمان زگیل تناسلی با اسکین تگ متفاوت خواهد بود.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.