با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  بانک موی ضعیف
  9 اکتبر 2018 بدون نظر 1278 بازدید

  بانک موی ضعیف

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 4 میانگین: 3.5]

  همانطور که میدانید بانک مو به ناحیه ای از پشت سر گفته می شود که فولیکول های مو در آن ناحیه متراکم شده اند. و از آن برای روش های درمان ریزش مو استفاده می کنند. اما بسیاری از افراد بانک موی ضعیفی دارند و همین مسئله باعث می شود که با مشکلاتی برای درمان ریزش مو مواجه شوند. منظور از بانک موی ضعیف این است که متخصصین برای کاشت مو با محدودیت هایی برای برداشت مواجه هستند و باید برای درمان از فولیکول های موجود در ناحیه ریش استفاده کنند. البته این مسئله تنها در مردان صدق می کنند. اما بهرحال نباید نا امید شوید همواره راهی برای درمان ریزش مو وجود دارد.

  تفاوت بانک موی ضعیف و قوی

  وقتی افراد دچار ریزش مو می شوند برای درمان به پزشک مراجعه می کنند و پزشکان در اکثر مواقع از کاشت مو که یکی از بهترین و موثرترین روش های درمان محسوب می شود استفاده می کند. اما مسئله ای که وجود دارد این است که یک بانک موی قوی، ریشه ای بسیار مقاوم دارند و برای کاشت مو بسیار مفید می باشند و برداشت مو از آن ناحیه میتواند بهترین نتیجه ممکن را برای بیمار به همراه داشته باشد. اما در رابطه با بانک موی ضعیف باید بگوییم که برداشت مو از آن ناحیه بسیار سخت می باشد و حتی امکان از بین رفتن بانک مو را به وجود می آورد از همین رو پزشکان به سراغ فولیکول های مو ریش می روند.

  بانک موی ضعیف چیست

  بانک موی ضعیف چیست

  کاشت مو با بانک موی ضعیف چگونه انجام می شود.

  اینکه افراد با استفاده از بانک موی ضعیف ریزش موهای خود را درمان کنند ترمیم مو نامیده می شود. که در آن پزشکان از موهای مصنوعی استفاده کرده و آنها را به صورت کاملا دقیق و با تراکم بسیار زیاد روی سر بیمار پیوند میزنند در اکثر مواقع پزشکان این عمل را در کمتر از یک ساعت و حتی در یک جلسه انجام می دهند و اغلب بیماران از نتیجه حاصل شده رضایت کامل دارند.

  کلینیک کاشت مو با بانک موی ضعیف

  اگر از بانک موی ضعیف برخوردار هستید اینکه به کدام کلینیک مراجعه می کنید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در واقع کلینیک انتخابی شما باید از مجهزترین کلینیک های شهر باشد و همچنین پزشکان و کادری مجرب در آن مشغول به کار باشند. نکته ی دیگری که در رابطه با آن وجود دارد این است که موادی که برای کاشت موها به کار می برند باید مرغوبیت کامل داشته و حساسیت های پوستی را برای بیمار به همراه نداشته باشد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.