با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  بانک مو
  9 اکتبر 2018 بدون نظر 768 بازدید

  تاثیر بانک مو در کاشت مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  امروزه روش های بسیار زیادی برای درمان ریزش مو به وجود آمده است که یکی از بهترین و موثرترین آنها کاشت مو می باشد. در این رابطه باید بگوییم که کاشت مو روش های مختلفی را برای درمان پیش روی بیماران و پزشکان میگذارد اما مسئله ای که وجود دارد این است که داشتن یک بانک مو ضخیم و قوی در این روش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. باید بگوییم که در روش های کاشت مو، پزشکان از بانک مو افراد فولیکول های مو را برداشت کرده و در ناحیه مورد نظر کاشت می کنند.

  بانک مو چیست؟

  شما باید بدانید که بانک مو هر فرد تنها به خود او تعلق دارد و از آن نمیتوانند برای درمان و کاشت موی سایر افراد استفاده کنند زیرا نتیجه بخش نخواهد بود. نکات زیادی در رابطه با آنها وجود دارد که از جمله میتوان به این نکته اشاره کرد که موهای موجود در این ناحیه دائمی بوده و اصلا دچار ریزش نمی شوند به همین دلیل پزشکان برای کاشت مو از موهای این ناحیه کمک میگیرند. اما برداشتن مو از این ناحیه به آسانی گفتنش نیست زیرا امکان آسیب رساندن به آنها و از دست دادنشان نیز وجود دارد. از همین رو هنگامی که در نظر دارید به درمان ریزش مو بپردازید حتما به سراغ پزشکی متخصص و با تجربه بروید تا نتیجه ای مطلوب برای شما به همراه آورد.

  علت آسیب دیدن بانک مو افراد

  در رابطه با این مسئله باید بگوییم که دلایل زیادی وجود دارد که میتواند باعث آسیب رساندن به بانک مو شود. از همین رو باید بدانید که اگر پزشکان در حین برداشت مو از بانک مو ظرافت و دقت کافی نداشته باشند کوچکترین حرکت میتواند باعث آسیب رساندن به انها شود. همچنین پزشکان باید دقت داشته باشند که شکاف و عمق برشی که ایجاد می کنند نباید بیشتر از ۳ میلی متر باشد در غیر اینصورت درد و خونریزی زیادی را به همراه خواهد داشت. استفاده از نوارهای پوستی کمک می کند تا گرافت ها به راحتی جدا شده و تقریبا ۹۰ درصد موها بدون آسیب جدا شوند.

  بانک مو چیست

  بانک مو چیست

  روش های برداشت مو از بانک مو

  به طور کلی دو روش برای برداشت مو از بانک مو وجود دارد، یکی از آنها که جزء روش های قدیمی محسوب می شود مربوط به جراحی ناحیه جمجمه برای برداشت مو می باشد و با ابزارهایی خاص در ناحیه مورد نظر کاشت می شود. اما امروزه روش های دیگر و مدرن تری به دنیا معرفی شده که در آن از ابزارهایی مخصوص و مجزا برای برداشت مو از بانک مو استفاده می شود و سپس آن را در ناحیه ای که بیمار مد نظر دارد می کارند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.