با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  عوارض آی پی ال
  24 آگوست 2019 بدون نظر 866 بازدید

  با عوارض آی پی ال آشنا شوید

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 0 میانگین: 0]

  با پیشرفت علم و تکنولوژی روش ها و دستگاه های جدیدی برای زیباسازی پوست ابداع شده اند. دستگاه آی پی ال از جمله دستگاه های مدرنی است که این روزها با اهداف آریشی زیبایی و یا درمانی برای پوست استفاده های زیادی دارد. جوانسازی پوست و برطرف کردن نشانه های پیری و همچنین از بین بردن موهای زائد از پرطرفدارترین کاربرد های آی پی ال در زمینه ی پوست هستند. با وجود اینکه این روش درمانی نسبت به روش های دیگری نظیر لیزر درمانی کم خطر تر است اما به هر حال آشنایی با کاربردها، اثرات و عوارض آی پی ال قبل از تصمیم گیری برای انجام این روش برای شما مفید خواهد بود.

  روش درمانی آی پی ال برای پوست

  مشکلات پوستی مختلفی از قبیل رگ های عنکبوتی، کک و مک، لکه های پوستی ناشی از افزایش سن، چین و چروک ریز و همچنین موهای زائد را می توان با روش آی پی ال برطرف و پوست را برای افزایش کلاژن سازی و برگشتن قابلیت ارتجاعی اش تحریک نمود. کم تهاجمی بودن و کوتاه بودن مدت زمان جلسات درمانی و دوران نقاهت پس از آن از عمده ترین مزیت های روش آی پی ال است که باعث شده این روش محبوبیت زیادی پیدا کند. اما بد نیست که به عوارض آی پی ال هم اشاره کنیم که عبارتند از: احساس درد حین پروسه ی درمان، آفتاب سوخته به نظر رسیدن پوست پس از درمان، احتمال ایجاد لکه های پوستی در صورت کاربرد نادرست دستگاه و احتمال بروز عفونت خصوصا در موارد حذف موهای زائد.

  عوارض آی پی ال چیست

  عوارض آی پی ال چیست

  عوارض آی پی ال چیست

  اگر بخواهیم آی پی ال را به زبان ساده تعریف کنیم باید بگوییم که آی پی ال نوعی نوردرمانی است که به کاربرد های آن قبلا اشاره کردیم. هر چند که عموما آی پی ال را به عنوان یک دستگاه لیزر می شناسند اما از لحاظ علمی آی پی ال با دستگاه های لیزر معمول تفاوت دارد و نمی توان آن را جز دستگاه های لیزری دسته بندی نمود. برخلاف نور لیزر که طول موج مشخصی دارد، نور آی پی ال نوری مرئی شامل طول موج های مختلف است و توسط لامپ های زنون تولید می شود. با انتخاب فیلترهای گوناگون برای نور آی پی ال می توان از آن برای درمان مشکلات پوستی مختلف استفاده نمود. در این روش نور مرئی شدید پالسی به پوست تابنده می شود و توسط نواحی هدف جذب می گردد. در این نواحی هدف که می توانند رنگدانه های درون ریشه ی مو و یا درون لکه های پوستی و … باشند، انرژی نور تبدیل به گرما می شود.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.