با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  روش های برجسته سازی گونه ها
  31 جولای 2018 بدون نظر 954 بازدید

  برجسته سازی گونه با تزریق چربی یا بوتاکس

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  داشتن گونه هایی برجسته یکی از نمادهای زیبایی صورت می باشد و افرادی که به دلیل بالا رفت سن خود یا بر اثر لاغری چربی زیر پوست گونه خود را از دست داده اند و  پوست گونه آن ها شل و افتاده و گونه استخوانی شده است به دلیل تاثیر در زیبایی چهره خود از این وضع ناراضی می باشند و به دنبال روشی جهت برجسته سازی گونه و گونه گذاری خواهند بود اما برجسته سازی گونه با تزریق چربی یا بوتاکس کدام روش بر دیگری برتری دارد.

  برجسته سازی گونه

  برجسته سازی گونه عمل زیبایی پی باشد که افراد بسیاری که از حجم گونه خود ناراضی هستند و یا چربی گونه خود را از دست داده اند ، تمایل زیادی به انجام این روش دارند ، برجسته سازی گونه و زاویه دار کردن صورت به گونه گذاری روشی می باشد که از طریق انجام روش های مختلفی چون تزریق ژل ، بوتاکس و چربی و جراحی لیفت گونه انجام می گیرد که از این طریق فرم و شکل گونه و حجم آن تغییر داده می شود .

  تزریق چربی به گونه

  یکی از روش های غیر جراحی گونه گذاری تزریق چربی به گونه می باشد که این چربی از بدن خود بیمار و از نواحی شکم و پهلو که چربی اضافه بیشتری دارند به روشی که سلول های چربی آسیب نبینند  برداشته می شود و به گونه تزریق می گردد، در تزریق چربی به گونه به دلیل برداشت چربی از بدن خود بیمار سیستم ایمنی بدن نسبت به تزریق حساسیتی نشان نخواهد داد و تزریق با واکنش بدن مواجه نمی گردد بنابراین روشی مناسب برای گونه گذاری خواهد بود.

  برجسته کردن گونه ها

  برجسته کردن گونه ها

  تزریق بوتاکس به گونه

   تزریق بوتاکس به گونه روش غیر جراحی دیگری جهت برجسته سازی گونه می باشد که در این روش از سم بوتولونیوم برای تزریق در گونه استفاده می شود و از طریق تزریق این سم و فلج نمودن اعصاب عضلات حرکتی پوست گونه شل شدگی و افتادگی پوست گونه رفع خواهد شد، تزریق بوتاکس باید حتما توسط متخصص صورت گیرد تا وی میزان مشخصی از تزریق را در عمق مناسب انجام دهد زیرا استفاده از تکنیک غلط تزریق و تزریق بیش از حد و در محل نامناسب باعث آسیب به عضلات پوستی صورت خواهد شد.

  تزریق چربی یا بوتاکس

  گر چه تزریق چربی به گونه عوارض خاصی را برای بیمار ایجاد نخواهد کرد و این تزریق در برجسته سازی گونه دوام مناسبی دارد اما تزریق بوتاکس ممکن است با عوارضی مانند ایجاد حساسیت به مواد بوتاکس در پوست بیمار همراه باشد یا با تکنیک غلط تزریق بافت سایر نقاط پوست دچار مشکل گردد که در تزریق چربی چنین مشکلاتی به وجود نخواهد آمد همچنین تزریق بوتاکس نسبت به چربی دوام کمتری دارد و استفاده از بوتاکس نامرغوب ممکن است باعث پخش شدن آن در زیر پوست گونه یا گوله گوله شدن آن گردد که در تزریق چربی این موارد به وجود نخواهد آمد.

  خوب است بدانید که تزریق چربی با پیوند چربی می تواند اشتباه گرفته شود. با توجه به توضیحات ذکر شده برای تزریق چربی ، به توضییح کوتاهی از عمل پیوند چربی می پردازیم.

  تزریق چربی چیست

  تزریق چربی

  کلینیک زیبایی برای برجسته سازی گونه ها

  با بالارفتن سن و پیرتر شدن پوست صورت و بدن ، افراد برای حفظ شادابی و زیبایی پوست خود اهمیت بیشتری می دهند. یکی از روش های جوانسازی پوست که در کلینیک های زیبایی توصیه می شود ، پیوند چربی است.

  پیوند چربی از نواحی از بدن که دارای چربی قابل توجه و زیادی است و نیاز است میزان چربی در آن نواحی کاهش یابد ، به نواحی از بدن مثل زیر چشم یا گونه یا پیشانی یا چانه پیوند زده می شود تا به زیبایی سابق خود برگردند.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.