با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  برجسته کردن بدن چطور انجام می شود
  29 سپتامبر 2018 بدون نظر 414 بازدید

  برجسته کردن بدن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  امروزه برجسته کردن بدن نقاط مختلف صورت به خصوص لب و گونه تقریبا آرزوی اکثر خانم هاست و به همین دلیل بسیاری از افراد برای دستیابی به لب های برجسته تر روش های مختلفی را امتحان میکنند.استفاده از روش های مختلف برای برجسته سازی لب ها در اکثر موارد میتواند نتایج قابل توجهی را به دنبال داشته باشد فقط باید به این نکته توجه داشته که سالن های ارایشی به هیچ وجه از پس این کار بر نخواهند امد و ممکن است باعث انتقال بیماری میان بیماران و بروز عوارض مختلف شوند به همین دلیل باید برای برجسته کردن بدن به کلینیک های معتبر که متخصصان با تجربه در آن فعالیت میکنند مراجعه کرد این کار باعث میشود تا عوارض عمل کاهش پیدا کند و در عین حال بتوانید به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید.در ادامه به روش های برجسته سازی بیشتر اشاره خواهیم نمود.

  برجسته کردن بدن برای چه افرادی مناسب است

  امروزه بسیاری از افراد به علت این که برجسته کردن بدن و قسمت های مختلف صورت رواج پیدا کرده است تصمیم میگیرند از روش های مختلف استفاده کنند اما باید توجه داشته باشید که استفاده از این روش ها تنها برای افرادی مناسب است که اجزای بدن و قسمت های صورتشان با هم در تناسب نباشد و در سایر موارد توصیه نمیشود. برای استفاده از روش های برجسته سازی فرد نباید دچار بیماری های پوستی و … باشد. علاوه بر این یک سری بررسی ها توسط متخصصان انجام میشود تا احتمال عوارض به حداقل ممکن برسد.

  برجسته کردن بدن چگونه انجام میشود

  برای انجام برجسته کردن بدن باید روش های برجسته کردن اندام ها را درنظر داشت. که متخصصان با بررسی شرایطی که وجود دارد بهترین روش را انتخاب خواهند کرد.از میان روش های مختلف میتوان به تزریق چربی و تزریق ژل اشاره نمود. برای تزریق چربی متخصصان قبل از هر چیز از قسمت های مختلف بدن فرد چربی را استخراج خواهند کرد چون امکان استفاده از چربی های دیگر وجود ندارد و امکان پس زدن چربی توسط بدن وجود دارد. برای برجسته سازی با استفاده از ژل هم معمولا از ژل های هیالورونیک استفاده میشود چون تزریق این ژل ها عوارض زیادی به دنبال ندارند و قابل جذب هستند.

  برجسته کردن بدن

  برجسته کردن بدن

  عوارض برجسته کردن بدن چیست

  برجسته کردن بدن اگر به صورت اصولی انجام شود قطعا عوارض خطرناکی به دنبال نخواهد داشت اما در صوتی که برای اینکار از ژل های ارزان و بی کیفیت که بهداشتی نیست استفاده شود قطعا مشکلات زیادی به وجود خواهد آمد که به راحتی قابل رفع نخواهد بود. علاوه بر این باید توجه داشته باشید که این کار حتما و حتما باید در مراکز معتبر انجام شود.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.