با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  برطرف کردن خط اخم
  7 اکتبر 2018 بدون نظر 448 بازدید

  برطرف کردن خط اخم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  مطمئنا افراد زیادی را در اطراف خود دیده اید که همواره اخم می کنند و این مسئله باعث شده تا خط اخم بر روی پیشانی و بین دو ابروان آنها پدید آید. اما چیزی که از همه بیشتر اهمیت دارد این است برطرف کردن خط اخم چطور انجام می شود؟ بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که اخم کردن های مداوم و طولانی باعث بروز آن می شود اما باید بدانید که این تنها دلیل آن نبوده و افزایش سن نیز از دیگر دلایلی است که باعث بروز خط اخم می شود.

  درمان خط اخم با ماسک های طبیعی

  شما نباید از روش های طبیعی برای درمان خط اخم خود غافل شوید. شاید باور این مسئله مقداری سخت باشد اما برگ های گیاه آلوئه ورا تاثیر بسیار زیادی در برطرف کردن این مسئله دارد. و به نوعی میتوان گفت که معجزه می کند. همچنین استفاده از برخی ماسک های طبیعی دیگر مانند ماسک مو و عسل در برطرف کردن خط اخم تاثیرگذار هستند. تمامی این راه حل هایی که در رابطه با ماسک های طبیعی برای شما بازگو کردیم به نوعی قدمت چند هزارساله دارد و همواره نیز توانسته نیاز افراد را برطرف کند.

  برطرف کردن خط اخم با تزریق بوتاکس

  همانطور که می دانید امروزه بوتاکس تاثیر بسیار زیادی در زندگی انسان ها داشته است و همواره به آنها کمک می کند تا پوستی صاف و شفاف داشته باشند. دقت داشته باشید هنگامی که تصمیم میگیرید از بوتاکس برای رفع خط اخم استفاده کنید پزشک مربوطه نقاطی را برای تزریق در نظر میگیرد و سپس با تزریق بوتاکس در آن ناحیه، آن نواحی را به مدت ۶ ماه فلج می کند همانطور که میدانید تاثیر تزریق بوتاکس پس از ۶ ماه از بین می رود و همه چیز به حالت عادی برمیگردد از همین رو نیاز است که دوباره آن را تمدید کنید.

  از بین بردن خط اخم

  از بین بردن خط اخم

  اهمیت برطرف کردن خط اخم

  همانطور که گفته شد میل به زیبایی همواره در افراد وجود داشته و آنها تمایل دارند روز به روز جذاب تر از گذشته شوند از همین رو هنگامی که با خط اخم بر روی صورت خود مواجه می شوند به دنبال راهی هستند تا این مشکل را برطرف کرده و صورتی صاف، شاداب و همچنین جوان را برای خود پدید آورند. پیری برای هیچکس جذاب نیست، حال به این مسئله فکر کنید که خط اخم باعث می شود پیرتر از آنچه که هستید صورت شما را نشان دهد مطمئنا اعتماد به نفس شما را تا حد زیادی کاهش می دهد.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.