با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  بهترین برنامه مراقبت از پوست
  29 اکتبر 2018 بدون نظر 269 بازدید

  برنامه مراقبت از پوست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  پوست صورتی زیبا و جوان در جذابیت و زیبایی هر چهره ای نقش اساسی دارد و آرزویی می باشد که دست یافتن به آن با ایجاد یک برنامه مراقبت مناسب از پوست به خوبی ممکن می گردد و افرادی که واقعا به نقش پوست در زیبایی خود اهمیت می دهند با پیروی کردن از این برنامه زمینه بروز هیچ گونه مشکل پوستی را در خود فراهم نخواهند کرد و در مقابل همواره پوستی شفاف و جوان خواهند داشت که ما در اینجا خواهیم فهمید برنامه مراقبت از پوست چیست.

  برنامه مراقبت از پوست

  – اولین قدم در ایجاد یک برنامه برای مراقبت های پوستی شناخت نوع پوست می باشد و وقتی نوع پوست به درستی شناخته شود می توان فهمید که چطور از آن مراقبت به عمل آورد.
  – بعد از شناخت پوست باید بهترین نوع شوینده و پاک کننده پوست تهیه شود به گونه ای که پس از پاک شدن پوست دچار خشکی و چرب شدن نشود.
  – بعد از پاکسازی پوست که با انتخاب انواع کرم ها، اسکراب و لایه برداری های خانگی انجام می پذیرد پوست باید آبرسانی و مرطوب شود و تنها افرادی که پوست چرب دارند باید با استفاده از کرم های فاقد چربی که منافذ پوست را مسدود نمی سازند استفاده نمایند.
  – و در آخرین مرحله مراقبت از پوست همواره فرد باید در مواجه با اشعه آفتاب از ضد آفتاب مناسب پوست خود استفاده نماید و حتی اگر هوا آفتابی یا سرد باشد استفاده از ضد آفتاب بهترین پوشش برای پوست خواهد بود.

  برنامه مراقبت از پوست

  برنامه مراقبت از پوست

  زمان مناسب شستشوی پوست

  بهترین زمان جهت شستشوی پوست و جلوگیری از تجمع سلول های مرده بر روی پوست صبح با آب ولرم و شبها قبل از خواب با یک شوینده ملایم می باشد تا تمام آلودگی های محیطی و آرایش و اثرات عرق کردن که باعث بسته شدن منافذ پوست می شوند از روی پوست پاکسازی شدند و از بروز آکنه و مسدود شدن منافذ تنفسی پوست جلوگیری شود.

  استفاده از ماسک های طبیعی

  افرادی که در برنامه مراقبت از پوست شان هر چند وقت یک بار از ماسک های طبیعی مختلف لایه بردار و آبرسان به پوست مانند ماسک عسل، روغن زیتون و آب لیمو استفاده می نمایند و البته مواد تشکیل دهنده ماسک را بر اساس نوع پوست خود انتخاب خواهند کرد بهترین نتیجه را در زیبایی پوست از به کار گیری یک برنامه کامل به دست خواهند آورد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.