با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  بعد از لایه برداری پوست
  10 نوامبر 2018 بدون نظر 259 بازدید

  بعد از لایه برداری پوست چه مراقبت هایی لازم است

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  همیشه با انجام یک عمل زیبایی کل موفقیت حاصل نخواهد شد ، بلکه لازم است پس از آن با انجام مراقبت های لازم و توصیه های ارائه شده از سوی پزشک ضمن بالا بردن درصد موفقیت حاصل از عمل ، از ایجاد عوارض پس از عمل و مشکلات بعدی جلوگیری کرد ، در همین راستا در این مقاله ، اینکه بعد از لایه برداری پوست چه باید کرد ، موردد بررسی قرار گرفته شده است .

  لایه برداری پوست

  لایه برداری پوست می تواند با مواد ساده و اسکراب های آماده شده در منزل نیز انجام شود اما اگر عمق و شدت مشکلات پوستی زیاد بوده و فرد خواهان انجام لایه برداری اصولی و استاندارد باشد ، بهتر است به پزشک متخصص پوست مراجعه نمود تا با توجه به میزان مشکلات پوست ، نوع پوست ، سن فرد و … بهترین روش لایه برداری پوست از میان روش هایی نظیر ؛ میکرودرم ابریژن ، میگرونیدلینگ ، پیلینگ شیمیایی ، لیزر درمانی و … انتخاب و اعمال گردد .

  اثرات لایه برداری پوست

  به طور کلی با انجام عمل لایه برداری ، هم سطح پوست از سلول های مرده و فرسوده پاکسازی می شود و هم اینکه کلاژن سازی از لایه ی عمقی پوست تحریک و موجب رفع موثر مشکلات پوستی نظیر ؛ لکه ها ، چین و چروک ، منافذ باز پوست ، جای جوش ، جای زخم ، کک و مک ، آفتاب سوختگی و ….خواهد شد که در نتیجه پوست فرد شاداب ، جوان و تازه می گردد .

  بعد از لایه برداری پوست چه کنیم

  بعد از لایه برداری پوست چه کنیم 

  بعد از لایه برداری پوست

  بعد از انجام لایه برداری پوست ، رعایت نکات زیر بسیار لازم خواهد بود ؛
  ● بعد از لایه برداری پوست با روشی ، از آنجا که پوست نازک می شود ، لذا نباید از کرم ، مواد آرایشی و عطر استفاده کرد ، زیرا به راحتی این مواد به داخل پوست نفوذ کرده و مشکلاتی برای پوست ایجاد خواهند کرد .
  ● از آنجا که باقی ماندن مواد شویندا بر روی پوست لایه برداری شده سبب خشکی سریع پوست می گردد ، لذا پس از شست و شو ، پوست را با آب فراوان آبکشی کنید .
  ● شوینده های گیاهی برای شست و شوی پوست لایه برداری شده از سایر شوینده ها مناسب تر هستند .
  ● پس از شستن پوست ، نباید حوله یا دستمال کاغذی را محکم روی پوست کشید ، لذا با گذاشتن و برداشتن مکرر ، پوست را خشک کنید.
  ● با کلاه لبه دار و کرم ضد آفتاب از تابش مستقیم اشعه ی مضر آفتاب به پوست لایه برداری شده ، جلوگیری کنید .

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.