با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بعد از لیپوماتیک
8 آوریل 2019 بدون نظر 191 بازدید

بعد از لیپوماتیک

[تعداد: 1   میانگین:  4/5]

افرادی که دچار چاقی میشوند معمولا مشکلات روحی زیادی را تجربه میکنند و نمیتوانند در اجتماع به خوبی حضور پیدا کنند به همین دلیل استفاده از روش های مناسب برای دست یابی به تناسب اندام برای این افراد اهمیت زیادی خواهد داشت. با توجه به این که عمل های جراحی پیکرتراشی مانند لیپوماتیک و لیپوساکشن نتایج قابل توجهی را به دنبال خواهد داشت درصد قابل توجهی از افرادی که دچار چاقی شده اند تصمیم میگیرند تا از این روش ها استفاده کنند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به مراقبت های بعد از لیپوماتیک بپردازیم.

بعد از لیپوماتیک چه مراقبت هایی لازم است

حتما توجه داشته باشید اگر عمل لیپوماتیک را انجام داده اید باید به رعایت مراقبت های لازم اهمیت زیادی دهید در غیر اینصورت ممکن است به نتایج دلخواه دست پیدا نکنید و حتی در برخی موارد دچار عوارض خطرناک این روش شوید. از میان موارد مختلفی که باید به آن توجه داشته باشید که مصرف به موقع و منظم داروها و آنتی بیوتیک هایی است که تجویز میشود چون عدم مصرف آن احتمال افزایش عفونت و مشکلات دیگر را افزایش میدهد.

انجام فعالیت های سنگین لیپوماتیک و لیپوساکشن

افرادی که از روش های لیپوماتیک و لیپوساکشن استفاده میکنند باید تا چند وقت از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنند. استفاده از کمپرس گرم و گن های مخصوص نیز یکی از موارد مهم است که متخصصان آن را توصیه میکنند. معمولا تا چند روز بعد از لیپوماتیک باید درصد قابل توجهی از غذاهایی که بیمار مصرف میکند را مایعات تشکیل دهند تا شاهد بهترین نتایج ممکن باشیم.

بعد از لیپوماتیک چه کنیم

توصیه های مهم بعد از لیپوماتیک

بهتر است تا جایی که امکان دارد از غذاهایی ارگانیک و طبیعی استفاده کنید. این کار باعث میشود تا از چاقی مجدد جلوگیری شود و دوران نقاهت بهتر سپری شود.
افرادی که از روش های پیکرتراشی استفاده میکنند بهتر است تا چند روز استراحت کنند. این کار تاثیر زیادی در جلوگیری از عوارض مختلف بعد از لیپوماتیک خواهد داشت به همین دلیل نباید نسبت به آن بی توجه بود. باید به این نکته توجه داشته باشید که داشتن سبک زندگی ناسالم باعث بازگشت چاقی میشود به همین دلیل باید برنامه ای مناسب برای جلوگیری از بازگشت چربی ها داشته باشید.

نتایج لیپوساکشن

در صورتی که بعد از لیپوماتیک به مواردی که در این مطلب به آن پرداختیم توجه کافی داشته باشید میتوانید بعد از چند روز شاهد کاهش تورم و مشکلات این چنینی باشید و به راحتی نتایج نهایی را مشاهده نمایید. بهتر است بدانید بعد از لیپوساکشن و لیپوماتیک ممکن است برخی از افراد شاهد تورم نسبتا شدید باشند که باید با ماساژ و استفاده از گن هایی که پزشک تجویز میکند به رفع آن پرداخت.

منبع : مرکز تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *