با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مراقبت های بعد از کاشت مو
  15 اکتبر 2018 بدون نظر 739 بازدید

  مراقبت های بعد از کاشت مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  همانطور که میدانید بسیاری از پزشکان همواره بر این عقیده هستند که مراقبت های بعد از کاشت مو همانند انجام این عمل از اهمیت بالایی برخوردار هستند و این مراقبت ها یکی از دلایل رسیدن به نتیجه مطلوب هستند اگر بخواهیم برخی از این مراقبت ها را نام ببرید باید به مواردی که در زیر عنوان می شود اشاره کنیم:

  • از مصرف آسپرین به مدت دو روز بعد از عمل خودداری شود.
  • به مدت ۲ ماه از انجام فعالیت های ورزشی سنگین جلوگیری شود.
  • پس از گذشت یک ماه میتوانید موهای خود را تنها در یک جهت شانه کنید.
  • از خاراندن پوست سر به مدت ۱۰ روز پرهیز کنید.
  • برای شستشوی سر از آب ولرم استفاده کنید.
  میزان موفقیت کاشت مو

  موفقیت کاشت مو

  ریزش مو بعد از کاشت مو

  یکی از اتفاقاتی که بعد از کاشت مو برای افراد رخ می دهد ریزش مو می باشد. در این رابطه باید بگوییم که ریزش مو یکی از متداول ترین اتفاقاتی است که برای افراد رخ می دهد و در این زمینه باید بگوییم که وقتی عمل کاشت مو انجام می شود و فولیکول های مو انتقال می یابند. پس از گذشت ۲۰ روز از عمل دچار ریزش می شوند در واقع آنها به نوعی خواب یا استراحت نیاز دارند تا بتوانند قوای خود را برای رشد بدست آورند و پس از گذشت ۳ ماه دوباره رشد خود را از سر میگیرند.

  بعد از کاشت مو چه کنیم

  بعد از کاشت مو چه کنیم

  شستشوی مو بعد از کاشت مو

  همانطور که گفته شد مراقبت های بعد از کاشت مو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در این زمینه شستشوی موی کاشته شده نیز بسیار مهم است. در این راستا باید بگوییم که به مدت یک الی دو روز بعد از عمل کاشت اجازه ی شستشو از جانب پزشک صادر نمی شود اما پس از آن با کمک ظرف کوچکی میتوانید عملیات شستشو را انجام دهید اما باید دقت داشته باشید که این کار تنها به صورت عمودی اتفاق می افتد و برای آبکشی نباید به زیر دوش بروید.

  پس از گذشت ۱۴ روز امکان حمام کامل صادر می شود و میتوانید روزی یکبار با قرار دادن دست در یک جهت سر خود را شستشو دهید تا دلمه های به وجود آمده کنده شوند. زیرا هنگامی که دلمه ها بر روی سر باقی بمانند امکان بروز عفونت را افزایش می دهد همچنین باید دقت داشته باشید که به هیچ عنوان با ناخن آن ها را نکنید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.