با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جراحی لاغری صورت
  31 جولای 2018 بدون نظر 645 بازدید

  بهترین روش برای جراحی لاغری صورت

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 3 میانگین: 2.7]

  گاهی کاهش وزن با رژیم غذایی و ورزش کردن موجب کاهش چربی های اضافه در صورت نمی گردد و نواحی چانه و فک و غبغب همچنان با اضافه وزن روبه رو می باشند بنابراین می توان با روش های جراحی چربی های زائدی را که در صورت یا چانه و گردن وجود دارد و انباشته شده اند از بین برد اما بهترین روش برای جراحی لاغری صورت چه روشی می باشد.

  جراحی لاغری صورت

  جراحی لاغری صورت با انواع جراحی های  لیپوساکشن موجب می گردد تا چربی های اضافه از صورت خارج گردد و صورت استخوانی تر و متناسب گردد و حالت چهره و زاویه آن تغییر داده شود که این جراحی ها و ترکیب آنها در صورت هر بیماری با توجه به ناحیه تحت درمان و میزان چربی ها انجام خواهد گرفت.

  عوارض لیپوساکشن ران ها

  عوارض لیپوساکشن ران ها

  بهترین روش جراحی لاغری صورت

  یکی از بهترین جراحی های لیپوساکشن صورت جهت برداشتن سلول های چربی موضعی ناخواسته در نواحی مختلف صورت روش لیپوماتیک می باشد، در این روش جراح جهت وارد کردن لوله کانولا یک برش کوچک در ناحیه تحت درمان ایجاد می کند و با چرخش و ارتعاش کانولا چربی های اضافه صورت ، گردن و غبغب تخریب می شوند و سپس این چربی ها توسط دستگاه مکش از صورت خارج می گردند، در این روش به دلیل عدم آسیب به بافت های سایر نقاط در پوست صورت کمتر دچار کبودی و تورم می گردد و به دلیل لیفت همزمان پوست با خارج کردن چربی ها بیمار از انجام روش درمانی نتایج بهتری را کسب خواهد نمود.

  درمان لاغری صورت

  درمان لاغری صورت

  مزایای لیپوماتیک در لاغری صورت

  با استفاده از این روش لاغری صورت غبغب که ظاهری ناخوشایند دارد از بین می رود، افتادگی پوست در ناحیه چانه رفع می شود، خط چانه خوش تراش خواهد شد، افتادگی پوست بعد از کاهش چربی ایجاد نمی شود، صورت لاغر و خوش فرم می گردد و صورت تا چندین سال جوانسازی پوست خواهد شد.

  در جراحی لاغری صورت جهت کسب نتیجه بهتر جراحان از ترکیب چند روش درمانی با توجه به وضعیت پوست بیمار استفاده می کنند و با منقبض نمودن عضلات صورت در جراحی مانع از افتادگی پوست صورت پس از کاهش چربی های آن خواهند شد.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.