با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لاغری ران پا
  4 آگوست 2018 بدون نظر 497 بازدید

  لیپولیز پا بهترین روش برای لاغری ران

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  انباشته شدن چربی طی زمان های طولانی  در برخی از نقاط بدن سبب می گردد تا این چربی های موضعی در برابر رژیم غذایی و ورزش بسیار مقاوم شوند به گونه ای که فرد با وجود لاغر شدن نیز در برخی از نواحی بدن خود باز دچار چربی موضعی خواهد بود که یکی از این نقاط ران ها می باشند حال باید ببینیم لیپولیز پا بهترین روش برای لاغری ران چه تاثیری در ران دارد.

  لاغری ران

  ایجاد لاغری در ناحیه ران ها کار بسیار دشواری می باشد زیرا  چربی های این ناحیه از بدن بسیار مقاوم هستند و با روش های ایجاد لاغری مانند رژیم گرفتن و ورزش کردن چندان لاغری مناسبی در این نواحی ایجاد نمی گردد اما برا روش های لاغری سریع مانند لیپولیز ، لیپوماتیک و کرایولیپولیز تا حد مناسبی می توان چربی این ناحیه از بدن را کاهش داد و در کنار آن با لیفت پوست از افتادگی و شل شدگی آن پس از ایجاد لاغری جلوگیری نمود.

   لاغری ران پا

  لاغری پا

  لیپولیز چیست

  در روش لیپولیز برای کاهش چربی های ناحیه ران پزشک با استفاده از بی حسی در این ناحیه لوله کانولا را با ایجاد شکاف های کوچکی در زیر پوست قرار می دهد و با حرکات لوله کانولا زیر پوست و ارتعاشات آن سلول های چربی شکسته شده و تخریب می گردند و به صورت مایع در خواهند آمد سپس با مکش دستگاه از بدن تخلیه می شوند و مقداری از چربی نیز به طور طبیعی توسط ادرار از بدن خارج می گردد.

  از روش لیپولیز می توان جهت کاهش چربی های انباشته شده در زان، شکم، پهلو، ران ، باسن، مچ پا و کمر استفاده نمود و در هر جلسه  درمانی مقدار مشخصی از چربی از بدن خارج خواهد شد.

  لیپولیز

  لیپولیز

  مزایای لیپولیز مچ پا و ران

  در این روش پزشک به پیکرتراشی و برداشتن چربی ها تسلط کامل دارد، روشی ایمن و بی خطر می باشد، پوست پس از برداشته شدن چربی ها به دلیل تحریک شدن کلاژن بیشتری تولید می نماید و به مرور سفت خواهد شد، بیمار به بستری شدن و بی هوشی نیاز ندارد و کبودی و خونریزی در این روش پس از درمان بسیار کم خواهد بود.

  ایجاد لاغری در ران با استفاده از روش لیپولیز که روش مناسبی برای ایجاد لاغری در ران می باشد ضمن کاهش وزن موجب ایجاد تناسب اندام بیشتر در بیمار خواهد شد و بین ران ها و اعضای بدن تناسب مناسبی را ایجاد خواهد کرد و این روش درمانی بیشتر برای افرادی مناسب خواهد بود که وزن چندان بالایی ندارند و قطر دور ران های آن چندان زیاد نباشد.

  منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.