با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  سلولیت پوست بدن
  29 جولای 2018 بدون نظر 1435 بازدید

  بهترین روش برای لیزر سلولیت پوست بدن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  یکی از مشکلات سطحی پوست بدن وجود سلولیت در پوست می باشد که این مشکل اغلب در بدن زنان به دلیل داشتن پوست نازک در ناحیه شکم و سینه آنها ظاهر می گردد که باعث می گردد صاف بودن و یکنواختی پوست از بین رود و پوست ناهموار گردد و گاها با سایر نقاط رنگ متفاوتی نیز داشته باشد اما بهترین روش برای لیزر سلولیت پوست بدن چیست.

  سلولیت

  سلولیت اصطلاحی می باشد که به چربی طبیعی قرار گرفته در زیر پوست که آن را برآمده و فرورفته می کند اطلاق می گردد و این عارضه پوستی به این دلیل ایجاد می گردد که فشار چربی باعث می گردد تا بافت همبند پوست از هم جدا گردد و در میان بندهای پوست چربی رسوخ کند و پوست را برآمده می گرداند.

  رفع سلولیت پوست بدن

  رفع سلولیت پوست بدن

  لیزر سلولیت

  لیزر سلولیت یکی از روش های رفع این برآمدگی ها در سطح پوست می باشد که لیزر لیپولیز بهترین نوع لیزر برای از بین بردن این عارضه پوستی می باشد . لیزر لیپولیز یک تکنیک درمانی عالی با حداقل تهاجم برای تخریب سلول های سلولیت می باشد که امواج این لیزر اجزای سلول های چربی را تجزیه می کنند و چربی ها به حالت مایع در آمده  به آرامی یا توسط بدن جذب یا دفع می شوند .

  امواج با تاثیر در سطح پوست علائم سلولیت را کاهش می دهند در نتیجه پوست صاف و یکدست می شود و ظاهر پوست بهبود پیدا می کند و بیمار از ظاهر جدید پوست خود راضی خواهد بود. رفع سلولیت پوست به دلیل اینکه بافت های سلولیت ارتباط قوی با عضلات پوست دارند بسیار سخت و زمان بر می باشد .

  با روش هایی مانند مزوتراپی و کوتیشن نیز می توان تا حدی این مشکل پوستی را که اغلب در بافت های عضلانی خانم ها ایجاد می شود رفع نمود. اما درمان کامل آنها به روش های پیشرفته تری مانند لیزر درمانی نیاز دارد زیرا سلولیت ها بسیار در برابر رژیم گرفتن و ورزش کردن مقاوم هستند . حتی افرادی که اضافه وزن ندارند ممکن است به مشکل وجود سلولیت در پوست خود مبتلا شوند.

  لیزر لیپولیز سلولیت با توجه به میزان سلولیت پوست در یک جلسه انجام می گیرد اما اگر میزان سلولیت و برآمدگی های حاصل از آن روی پوست زیاد باشد باید لیزر پوست در چند جلسه ادامه پیدا کند تا بیمار به نتیجه دلخواه خود برسد.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.