با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  بوتاکس ابرو
  1 اکتبر 2018 بدون نظر 1219 بازدید

  بوتاکس ابرو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 4 میانگین: 2.5]

  داشتن چین و چروک در پیشانی باعث افتادگی ابرو می شود و ابروی افتاده چهره هر فردی را از آنچه باید باشد پیتر و فرسوده تر نشان خواهد داد ، یکی از روش های رفع چین و چروک پیشانی و رفع افتادگی ابرو تزریق بوتاکس در ابرو می باشد که باید دید بوتاکس ابرو چیست.

  بوتاکس ابرو

  بوتاکس از سمی به نام بوتولونیوم گرفته می شود و تزریق میزانی مشخصی از این سم ضعیف شده در پوست باعث فلج شدن ماهیچه های حرکتی پوست خواهد شد بنابراین با تزریق مشخصی از بوتاکس در پیشانی و بالای ابروها و گوشه آنها می توان افتادگی ابرو را رفع نمود و با فلج شدن موقتی عضلات پوست ابروها به بالا کشیده خواهند شد.

  مکانیزم اثر گذاری این عمل زیبایی

  با انجام این عمل زیبایی در قسمت های پیشانی و ابروها اعصاب پوست شروع به انقباض شدن خواهند کرد و بوتاکس از ترشح فرمان عصبی حرکات ماهیچه های پوست خودداری می نماید و به همین دلیل عصب ماهیچه پوست به طور موقت فلج خواهند شد و از این طریق ابروها تغییر حالت خواهند داد و به بالا کشیده خواهند شد.

  بوتاکس ابرو چیست

  بوتاکس ابرو

  ماندگاری بوتاکس ابرو

  با تزریق بوتاکس به ابرو ماهیچه های پوستی پیشانی و ابرو بین ۶ ماه تا یکسال دچار ضعیف شدن خواهند شد و پس از پایان تاثیر بوتاکس افتادگی ابروها به حالت اولیه بر خواهد گشت و تزریق بوتاکس باید مجددا تکرار گردد.

  عوارض این عمل

  بعد از تزریق ممکن است فرد در محل تزریق دچار تورم، کبودی،خونمردگی و درد گردد که این عوارض معمولا گذرا خواهند بود و پس از گذشت یک هفته از تزریق رفع خواهند شد.

  هزینه بوتاکس ابرو

  هزینه بوتاکس ابرو

  هزینه کلی درمان با توجه به میزان بوتاکس تزریق شده، وسعت ناحیه تزریق و دستمزد متخصص تعیین می گردد و هر چه افتادگی پوست پیشانی و ابروی بیمار بیشتر باشد میزان تزریق بیشتر خواهد بود و به طبع هزینه تزریق بیشتر خواهد شد.

  تزریق بوتاکس در ابرو به مهارت و تخصص زیادی نیاز دارد زیرا محل نامناسب تزریق و تزریق بیش از حد بوتاکس باعث ایجاد عوارضی مانند جابجایی و عدم تقارن ابروهای بیمار خواهد شد و این مسئله نارضایتی بیمار را در پی خواهد داشت بنابراین تزریق بوتاکس در هر ناحیه از صورت باید حتما توسط متخصص و در یک کلینیک زیبایی معتبر انجام بگیرد تا با کیفیت ترین نوع بوتاکس در ابروهای بیمار تزریق گردد.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.