با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  بوتاکس برای درمان میگرن
  3 اکتبر 2018 بدون نظر 469 بازدید

  انجام بوتاکس برای درمان میگرن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  اغلب افرادی که به جوانسازی صورت خود اهمیت می دهند تزریق بوتاکس را تنها روشی به عنوان روش درمانی زیبا سازی صورت می شناسند اما یکی از بهترین کاربردهای درمانی بوتاکس رفع سردردهای میگرن مزمن می باشد که باید دید چطور انجام بوتاکس برای درمان میگرن انجام می شود.

  میگرن

  میگرن نوعی سردرد بسیار شدید می باشد که به صورت ضربه و تپش در سر رخ می دهد و پس از آن بیمار دچار تهوع و حساسیت به نور و صدا خواهد شد ، حملات میگرنی در برخی از افراد با فواصل زمانی کم رخ می دهد که این مسئله زندگی روزانه بیمار را مختل خواهد ساخت و این افراد از درمان های زیادی برای رفع این مشکل خود بهره می گیرند که بوتاکس نیز یکی از این درمان ها خواهد بود.

  بوتاکس برای درمان میگرن

  بوتاکس میگرن درمانی می باشد که برای رفع میگرن در افرادی که به درمان های معمول پاسخی نمی دهند توصیه می گردد و با تزریق بوتاکس به سر و گردن این افراد حملات میگرن در آنها قطع یا با فواصل طولانی تری رخ خواهد داد.

  تاثیر بوتاکس در درمان میگرن

  با تزریق بوتاکس به سر و گردن در افرادی که دچار حملات میگرنی می شوند سم بوتاکس موجب می گردد تا ناقلی شیمیایی که در انتهای رشته های عصبی قرار دارد بازداشته شود و مهار گردد و در نتیجه ماهیچه های عصبی منقبض نشوند و در نهایت بیمار دچار میگرن نگردد.

  تزریق بوتاکس برای درمان میگرن

  تزریق بوتاکس برای درمان میگرن

  روش تزریق بوتاکس برای درمان میگرن

  در تزریق بوتاکس جهت رفع میگرن در هر جلسه درمان متخصص مغز و اعصاب تعداد مشخصی از تزریق را در نواحی پیشانی، شقیقه ها، پشت سر و گردن و شانه بیمار انجام می دهد تا این سم ضعیف شده از ترشح ماده ای به نام استیل کولین که بر روی شروع میگرن تاثیر دارد جلوگیری نماید.

  ماندگاری بوتاکس برای درمان میگرن

  اثر واقعی تزریق بوتاکس در درمان میگرن حدود یک هفته پس از تزریق شروع می گردد و بعد از گذشت ۶ هفته به اوج خود خواهد رسید و ماندگاری آن اغلب ۳ ماه طول خواهد کشید که با تزریق بوتاکس در جلسات بعدی این ماندگاری زمان بیشتری خواهد داشت.
  تزریق بوتاکس برای درمان میگرن روشی ایمن و ساده و موثر می باشد که وابستگی بیمار را به داروهای شیمیایی نیز کاهش خواهد داد و بهترین روش جایگزین برای درمان های دارویی می باشد.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.