با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  بوتاکس زیر ابرو
  1 اکتبر 2018 بدون نظر 888 بازدید

  بوتاکس زیر ابرو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  افزایش سن در هر فردی موجب می گردد تا کلاژن موجود در پوست کاهش پیدا کند همچنین عضلات دور چشم و عضلات بالا برنده و پایین آورنده ابروها نیز ضعیف شوند و ابروها به سمت پایین کشیده شوند که این امر چهره افراد را بی حال و خسته نشان خواهد داد و برخی از افراد از این حالت ایجاد شده در ابروهایشان ناراضی خواهند بود و به دنبال روشی جهت رفع این حالت هستند که تزریق بوتاکس در زیر ابرو یکی از این روش های درمانی می باشد که باید دید بوتاکس زیر ابرو چیست.

  بوتاکس زیر ابرو

  با تزریق بوتاکس به زیر ابرو و خاصیت پر کنندگی آن و همچنین فلج شدن عضلات پایین کشنده کنار چشم و زیر ابرو از پایین کشیده شدن ابروها توسط عضلات خودداری می گردد و به همین دلیل ابروها از حالت خود خارج نخواهند شد و بر روی پلک ها نخواهند افتاد.

  ماندگاری این عمل زیبایی

  با تزریق بوتاکس به زیر ابرو و بالا کشیدن ابروها که تاثیر آن پس از دو هفته از تزریق نمودار خواهد بود چین و چروک های اطراف چشم و بین ابروها نیز برطرف خواهد سد و معمولا ماندگاری حاصل از این درمان برای ۶ ماه تا ۱ سال خواهد بود و پس از آن تاثیر بوتاکس از بین خواهد رفت.

  مزایای بوتاکس زیر ابرو

  تزریق بوتاکس به زیر ابرو روشی غیر جراحی جهت بالا کشیدن ابرو می باشد که اثرات آن طی چند روز بعد از تزریق در ابرو نمایان می گردد و این درمان بدون درد، استفاده از بخیه و خونریزی برای بیمار ایجاد می گردد .

  معایب تزریق بوتاکس

  گر چه تزریق بوتاکس به زیر ابرو روشی کم خطر و بدون درد می باشد اما ممکن است باعث بروز حساسیت در فرد گردد و عدم تخصص تزریق کننده ممکن است باعث آسیب وارد شدن به اعصاب صورت شود .

  بوتاکس زیر ابرو چیست

  به طور کلی روش های مختلفی جهت لیفت ابروها وجود دارد که این روش ها به روش های جراحی و غیر جراحی تقسیم می شوند و از جمله روش های غیر جراحی لیفت ابرو که طرفداران زیادی دارند تزریق ژل ، تزریق چربی و تزریق بوتاکس می باشد که هر کدام مزایا و معایب مختص به خود را دارند.
  گر چه روش های جراحی زیادی برای بالا بردن ابروهای افتاده وجود دارد اما در حال حاضر تزریق بوتاکس به پیشانی و اطراف و زیر ابرو روشی بسیار محبوب بین مردم جهت رفع افتادگی ابروها می باشد که به دلیل سهولت و کم خطر بسیار مورد توجه می باشد .

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.