با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  تزریق بوتاکس برای کنار چشم
  1 اکتبر 2018 بدون نظر 662 بازدید

  بوتاکس کنار چشم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  یکی از نواحی صورت که به دلیل حرکات زیاد عضلات چشم و نازک بودن پوست زودتر از سایر نقاط صورت دچار چین و چروک می گردد ناحیه کنار و گوشه چشم ها می باشد که برخی از افراد در هنگام ظهور این چروک و قبل از عمیق شدن آنها به فکر رفع این خطوط پنجه کلاغی خواهند افتاد، یکی از روش های رفع خطوط ایجاد شده در گوشه چشم تزریق بوتاکس می باشد و باید دید بوتاکس کنار چشم چیست.

  بوتاکس کنار چشم

  در عمل بوتاکس کردن کنار چشم به دلیل حساس بودن چشم ها و کم بودن ناحیه چروک ایجاد شده مقدار تزریق این دارو باید بسیار کم و مشخص باشد تا احتمال جابه جا شدن و رفتن به نقاط دیگر برای آن ممکن نباشد، در این عمل زیبایی ، بوتاکس باعث پر شدن خطوط ایجاد شده و فلج شدن عضلات حرکتی کنار چشم خواهد شد.

  سن مناسب تزریق بوتاکس

  در این تزریق ، سن مناسب تزریق ۱۸ تا ۷۰ سال خواهد بود زیرا در سنین کمتر و بیشتر از این سنین بدلیل عملکرد معکوس عضلات ممکن تزریق موجب افزایش چین و چروک کنار چشم گردد.

  هزینه انجام بوتاکس

  در این عمل زیبایی به دلیل وسعت کم ناحیه تزریق و میزان ناچیز بوتاکس تزریق شده معمولا هزینه این درمان در کنار چشم ها از سایر نواحی کمتر خواهد بود و به قیمت برند بوتاکس تزریق شده بستگی خواهد داشت.

  عوارض انجام این تزریق

  در انجام این عمل ایجاد عوارضی چون تورم، سوزش و کمی التهاب پس از تزریق امری عادی خواهد بود که پس از گذشت چند روز رفع خواهد شد اما در صورتی که بوتاکس تزریق شده با تکنیک مناسبی تزریق نشده باشد و کیفیت مناسبی نیز نداشته باشد در کنار چشم فرو رفته و یا بر آمده خواهد شد که در این صورت باید تخلیه گردد.

  تزریق بوتاکس کنار چشم

  ماندگاری تزریق بوتاکس

  در تزریق بوتاکس به کنار چشم ماندگاری بوتاکس به کیفیت بوتاکس بستگی خواهد داشت و ممکن است این درمان ماندگاری چند ماهه تا چند ساله داشته باشد.
  افرادی که قصد تزریق بوتاکس در کنار چشم خود را دارند و از چروک ایجاد شده در کنار چشم هایشان ناراضی هستند باید جهت تزریق بوتاکس به کلینیک زیبایی معتبر  مراجعه نمایند تا از کیفیت بوتاکس تزریق شده و تکنیک مناسب تزریق توسط متخصص مطمئن‌گردند تا دچار عوارض این گونه درمان ها در مراکز غیر معتبر نشوند.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.