با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  تراکم مو
  12 آگوست 2018 بدون نظر 377 بازدید

  بیشترین تراکم مو بعد از کاشت مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  معمولا وقتی افراد با ریزش مو مواجه می شوند تقریبا به هیچ چیز دیگری به جز رسیدن به موهایی طبیعی و ظاهری همانند گذشته فکر نمی کنند. اما باید بدانید برای اینکه بتوانید موهایی طبیعی داشته باشید باید تراکم موی شما نیز همانند گذشته باشد. منظور از تراکم مو تعداد رشته موهایی است که بر روی سرتان دارید، تراکم موهایتان نامیده می‌شوند. با شمارش تعداد رشته موها در هر اینچ مربع می‌توانیم تراکم کل موهای سر را حساب کنیم. اما آیا بیشترین تراکم مو بعد از کاشت مو است یا قبل از ریزش؟ در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با بیشترین تراکم مو توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  بیشترین تراکم مو

  معمولا پزشکان و متخصصان کاشت مو و همچنین کلینیک های زیبایی با این قول که کاشت موی شما با تراکم بسیار بالا و گرافت های بسیار بزرگ انجام می شود شما را به سمت انجام عمل کاشت مو و برای رسیدن به بیشترین تراکم مو سوق داده اند.

  اما باید بدانید که برخلاف تصور عموم مردم و همچنین برخلاف گفته بسیاری از پزشکان داشتن بیشتری تراکم مو، بستگی به مشخصات بیمار دارد و نه قول هایی که پزشک داده است.

  بیشترین تراکم مو

  تراکم مو بعد از کاشت

  در یک بیمار با تراکم موی کم و مشخصات ضعیف مو ،بر واحد فولیکولی ارزش زیبایی کمتری دارد و بنابراین نتیجه کم پشت تر ظاهر میشود. از طرفی دیگر، در بیمارانی با تراکم بالا و قطر ساقه مو تعداد مشابهی از واحد های فولیکولی پوشش پرتری فراهم میکند. چون تراکم فولیکولی در ناحیه دهنده هر بیمار تقریبا مشابه است. برای اینکه بیماران بتوانند از بیشترین تراکم مو بهره مند باشند باید بررسی شود که ، تراکم ناحیه دهنده مو ، توانایی توزیع مناسب مو را در دراز مدت محدود میکند یا خیر. خوشبختانه برای این که ظاهر یک سر تاس تغییر کند ، در کمال تعجب به میزان خیلی زیادی مو نیاز نداریم.

  کم پشتی موی جلوی سر

  کم پشتی موی جلوی سر

  موهای کم پشت

  همچنین بیمارانی که از موهایی کم پشت برخوردار هستند با اضافه کردن مقدار کمی موی ترمینال سالم می توان به طور اساسی ظاهر آنها را تغییر داد. شاید این فرضیه به طور کلی منطقی به نظر نرسد اما به طور بالینی در هزاران بیمار بارها و بارها ثابت شده است که یک مقدار موی کم که به طور مناسب توزیع شده باشد  ،میتواند به صورت اساسی ظاهر یک مرد را تغییر دهد.

  منبع : کلینیک تخصصی تقویت و کاشت مو  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.