با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جراحی زیبایی در مردان
  1 اکتبر 2018 بدون نظر 468 بازدید

  بیشترین جراحی زیبایی مردان

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  شاید باور این مسئله سخت باشد اما مردان نیز همانند زنان به زیبایی اهمیت زیادی می دهند و میل به زیبایی نیز در آنها وجود دارد به همین دلیل است که امروزه مردان زیادی را در کشور خودمان مشاهده می کنیم که عمل های زیبایی متعددی را انجام داده اند. نمیتوان به آنها ایرادی گرفت زیرا این نیز بخشی از طبیعت آنها می باشد اما سوالی که مطرح می شود این است که بیشترین جراحی زیبایی مردان چیست؟ آنها تمایل دارند چه چیزهایی را در خوشان عوض کنند؟ باید بگوییم که رسیدن به پاسخ این سوال خیلی سخت نیست تنها کافیست در ادامه با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم تا در رابطه با بیشترین جراحی زیبایی مردان توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهیم.

  بیشترین جراحی زیبایی مردان

  همانطور که گفته شد مردان نیز نسبت به زنان در جراحی های زیبایی عقب نمانده اند. شاید با خود فکر کنید که تنها در کشور ما اینگونه بوده و مردان نیز به سراغ جراحی های زیبایی می روند اما باید بگوییم که این باور شما کاملا اشتباه بوده و در کشور آمریکا چیزی حدود ۲ میلیون مرد آمریکایی تنها در سال ۲۰۱۷ عمل جراحی زیبایی انجام داده که بیشترین جراحی زیبایی مردان در آن سال به افزایش حجم پستان مربوط بوده است.

  لیپوساکشن و عمل های زیبایی

  اما اگر بخواهیم به صورت کلی در رابطه با بیشتری جراحی زیبایی مردان در کل جهان صحبت کنیم باید بگوییم که بیشتری جراحی زیبایی مردان به عمل بلفاروپلاستی یا همان جراحی پلک برمیگردد. رتبه دوم بیشتری جراحی زیبایی مردان به ژنیوماستی (بزرگی سینه مردان) و رتبه سوم به رینوپلاستی ( عمل بینی ) می رسد و لیپوساکشن و کاشت مو در رتبه های بعدی قرار دارند. شاید از خود بپرسید که دلیل مراجعه زیاد مردان به عمل های زیبایی چیست؟

  بیشترین جراحی زیبایی مردان

  بهتربن جراحی زیبایی مردان

  دلایل جراحی زیبایی مردان

  در وهله اول باید بگوییم که بیشترین جراحی زیبایی مردان هیچ ارتباطی با ژنتیک و… ندارد. نکته بعدی دلایلی است که مردان را به سمت جراحی زیبایی می کشاند که باید بگوییم که شاید بخشی از دلایل آن به مشکلات هورمونی و تمایل آنان به زن بودن باشد اما یکی از بیشترین دلایلی که شاید باورش را مقداری برای شما سخت کند این است که اکثر مردانی که به سراغ جراحی های زیبایی می روند تنها به دنبال داشتن عکس هایی زیبا و جذاب در شبکه های اجتماعی خود هستند.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.