با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  تجهیزات کاشت مو و ابرو در کلینیک
  15 آگوست 2018 بدون نظر 403 بازدید

  تجهیزات کاشت مو و ابرو در کلینیک

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  ریزش مو یکی از اتفاقات ناگواری است که میتواند برای افراد رخ دهد. در واقع بروز ریزش مو، اعتماد به نفس را از افراد میگیرد و افسردگی را برای آنان پدید می آورد. علل زیادی وجود دارد که باعث بروز این مشکل می شود که میتوان به اختلال در سیستم ایمنی افراد اشار کرد.تجهیزات کاشت مو و ابرو در کلینیک ، باید استاندارد باشند.

  کاشت مو

  اما با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی صورت گرفته همواره راه حلی برای این مشکل وجود دارد. کاشت مو به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که دارای سه مرحله می باشد مرحل اول برداشت است که با تکنیک ها و ابزار های خاص از قسمت پشت سر یا ناحیه دهنده مو ها را برداشت می کنند و تعداد این تار موها بسته به بانک موی شخص مربوط می باشد یعنی اگر شخص دارای بانک موی قوی باشد بالطبع موهای بیشتری می توان از قسمت اهدا دهنده آن برداشت کرد دومین مرحله تعبیه فولیکول ها یا همان تار موها می باشد که باید در جایگاهی کاملا بهداشتی و ضد عفونی شده قرار گیرد اخرین مرحله و حساس ترین مرحله کاشت مو است که باید تار موها به ناحیه گیرنده انتقال یابند در کاشت مو تکنیک های و روش های متفاوتی استفاده می شود.

  مراحل رشد مو بعد از کاشت

  کاشت مو

  دقت داشته باشید برای اینکه بتوانید این مراحل را به خوبی طی کنید همواره پزشکی متخصص و تجهیزات کاشت مو باید در دسترس باشد. اما سوالی که مطرح می شود این است که آیا تمامی کلینیک ها از تجهیزات کاشت مو و ابرو برخوردار هستند؟ برای اینکه بتوانید از این موضوع اطلاعات بیشتری داشته باشید در این مقاله با ما همراه باشید توضیحات بیشتری در رابطه با تجهیزات کاشت مو و ابرو شرح خواهیم داد.

  تجهیزات کاشت ابرو

  تجهیزات کاشت ابرو در کلینیک

  تجهیزات کاشت مو

  همانطور که می دانید کلینیک های بسیار زیادی در سطح شهر وجود دارد که شما برای انجام کاشت مو باید به آنها مراجعه کنید اما در وهله اول برای اینکه بتوانید یک کلینیک خوب و معتبر پیدا کنید باید تحقیقات زیادی انجام دهید و از تجهیزات کاشت مو آن مطلع شوید. همانطور که می دانید برای کاشت مو به تجهیزات زیاد پزشکی از جمله گالیپات، تیغ بیستوری، موسکیتو، دیش درب دار، قیچی اریس کرو و… می باشد که به پزشک در راه رسیدن به نتیجه ای مطلوب کمک می کند. دقت داشته باشید که برای اطلاع از تجهیزات کلینیک نیاز است که به اتاق عمل مراجعه کرده و از نزدیک با تجهیزات کاشت مو آشنایی پیدا کنید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.