با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  تراکم فولیکولی مو
  25 آگوست 2018 بدون نظر 299 بازدید

  تراکم فولیکولی مو چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 3]

  از میان روش های مختلف میتوان به استفاده از داروهایی مانند ماینوکسیدیل اشاره نمود.اما روش هایی نیز وجود دارند که به صورت دائمی فرد را از ریزش مو نجات میدهند.کاشت مو یکی از این روش هاست که میتوانید با استفاده از آن به موهایی با ظاهر کاملا طبیعی که به صورت عادی رشد میکنند دست پیدا کنید. تراکم فولیکولی مو یکی از اصلاحاتی است که ممکن است در کاشت مو با آن روبرو شوید.در ادامه به آن میپردازیم.

  افرادی که به ریزش مو مبتلا میشوند برای درمان مشکل خود به دنبال روش های مختلف میگردند.با توجه به این که امروزه روش های زیادی برای درمان ریزش مو وجود دارد در اکثر موارد این افراد دچار سردرگمی میشوند و نمیدانند کدام روش را باید برای درمان ریزش مو استفاده کنند.به صورت کلی برخی از روش ها به صورت موقت برای درمان ریزش مو جواب میدهند و پس از مدتی اثراتشان از بین میرود.

   

  تراکم فولیکولی مو چیست؟

  تراکم فولیکولی مو اصطلاحی است که ممکن است در کاشت مو با آن روبرو شوید.فولیکوها مو یک دستگاه پوستی که در انسان ها وجود دارد علاوه بر این بسیاری از پستانداران نیز از آن برخوردار هستند.فولیکول ها باعث میشوند تا موها رشد کنند.

  رشد موها در فولیکول ها مراحل مختلفی دارد و موهای قسمت های مختلف در این مراحل رشد میکنند. تراکم فولیکولی مو زمانی که کاهش پیدا کند فرد دچار کچلی میشود و این نیاز به وجود می آید که با استفاده از روش هایی مانند کاشت مو تراکم فولیکول ها را افزایش داد.

  افزایش تراکم فولیکولی مو

  افزایش تراکم فولیکولی مو

   

  افزایش تراکم فولیکولی مو چگونه است؟

  برای افزایش تراکم فولیکولی مو باید از روشی مانند کاشت مو استفاده کرد.در کاشت مو فولیکول ها از قسمت های مختلف بدن برداشته میشوند و سپس در نواحی که متخصصان مشخص میکنند قرار میگیرند.برداشتن فولیکول ها در روش های کاشت مو تا حدی تفاوت دارد.

  مثلا در روش هایی برای برداشتن فولیکول ها از جراحی استفاده میشود در حالی که روش هایی هم وجود دارد که در آن به هیچ وجه شاهد جراحی نخواهیم بود.

   

  تراکم فولیکولی مو به چه دلیل کاهش پیدا میکند؟

  کاهش تراکم فولیکولی مو تنها میتواند یک دلیل اصلی داشته باشد و آن مشکلات ژنتیکی است.در واقع بسیاری از افراد که دچار ریزش مو و کچلی میشود این مشکل را به ارث برده اند.البته ریزش مو ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد.

  برخی از افراد به دلیل وجود قارچ ها و عوامل بیماری زا دچار ریزش مو میشوند و برخی نیز به علت مشکلات هورمونی کچلی را تجربه میکنند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.