با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ترمیم افتادگی پوست بدون جراحی
  1 آگوست 2018 بدون نظر 644 بازدید

  ترمیم افتادگی پوست بدون جراحی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  پوست هر انسانی به دلیل وجود چربی زیر پوستی دارای حجم مناسبی در نقاط مختلف صورت  می باشد اما گاهی به علت افزایش سن و ایجاد لاغری پوست چربی خود را از دست می دهد و دچار چین و چروک می گردد که در این مواقع باید با انجام روش های مناسب پوست ترمیم و جوانسازی گردد ، روش های ترمیم و جوانسازی بسیاری برای پوست وجود دارد که برخی به روش جراحی و برخی به روش غیر جراحی انجام می گیرند حال باید دید ترمیم افتادگی پوست بدون جراحی با چه روش هایی ممکن می گردد.

  ترمیم افتادگی پوست

  افتادگی پوست به دلایل زیادی مانند بالا رفتن سن، لاغری، استرس، بیماری ، مصرف داروها و تغذیه ناسالم ایجاد می گردد که در این زمان لزوم ترمیم افتادگی آن وجود خواهد داشت، در ترمیم افتادگی پوست با روش های غیر جراحی از روش های زیادی مانند لیزر،  RF فرکشنال ، میکرودرم ابریژن ، هایفوتراپی ، تزریق ژل و چربی ،  بوتاکس درمانی و لیفت با نخ  استفاده می گرد که هر روش درمانی عملکرد و مزایا و عوارض مختص به خود را برای پوست ایجاد می کند.

  در تمام روش های رفع مشکلات پوستی بدون جراحی با انجام روش درمانی پوست در لایه های عمیق خود  به کلاژن سازی  تحریک می گردد و با تولید کلاژن جدید پوست لیفت و کشیده می گردد و با افزایش قوام و استحکام پوست افتادگی آن بدون جراحی ترمیم خواهد شد .

  هایفو برای زیبایی پوست

  روش هایفو برای زیبایی پوست

  هایفوتراپی

  در روش هایفوتراپی جهت رفع افتادگی پوست از امواج مافوق صوت استفاده می گردد و این امواج با ایجاد گرما در عمق پوست ، پوست را تحریک می کنند تا از ساختار خود محافظت نماید و کلاژن بیشتری تولید کند که در نتیجه پوست بدون آسیب دیدن سفت و لیفت خواهد شد.

  لیزر درمانی

  در لیزر درمانی پوستی که دچار افتادگی شده است نور مادون قرمز لیزر باعث می شود تا پروتئین کلاژن در پوست تحریک گردد و نوسازی شود و پوست را لیفت نماید البته جهت رفع کامل افتادگی پوست به چند جلسه لیزر درمانی نیاز خواهد بود تا چروک ایجاد شده در پوست و شل شدگی آن درمان گردد.

  ترمیم افتادگی پوست

  تزریق ژل و تزریق چربی برای ترمیم افتادگی پوست

  در تزریق ژل به پوست از انواع ژل های تولیدی که مواد مختلفی دارند جهت ترمیم افتادگی پوست استفاده می گردد که این ژل ها پس از مدتی جذب پوست می شوند و باید تزریق تکرار گردد، در روش تزریق ژل هر چه ژل تزریق شده حجم بیشتری داشته باشد پوست نیز بیشتر حجم دهی خواهد شد، در تزریق چربی به پوست از چربی بدن  خود بیمار برای از بین بردن افتادگی پوست استفاده می شود که این امر موجب می گردد تا در پوست حساسیت ایجاد نشود.

  میکرودرم برای ترمیم افتادگی های پوست بدن و صورت

  در روش غیر جراحی میکرودرم با هدف ترمیم افتادگی پوست از سایش کریستال های ریزی بر پوست استفاده می گردد و با پاشیدن این کریستال ها بر روی سطح پوست و مکش دوباره آنها توسط دستگاه لایه برداری پوست انجام می گیرد و با ایجاد پوستی تازه و با طراوت و رفع سلول های مرده پوست جوانی و شادابی به آن بازگردانده خواهد شد.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.