با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ترمیم موی آقایان
  29 آگوست 2018 بدون نظر 372 بازدید

  ترمیم موی آقایان چطور و با چه روش هایی انجام می شود

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 2]

  ترمیم موی آقایان یکی از روش هایی است که با استفاده از آن میتوانید به راحتی به درمان ریزش مو و کچلی بپردازید.با توجه به این که در این روش هیچگونه عارضه ای برای فرد به وجود نمی آید بسیاری از افراد تصمیم میگیرند تا برای رفع ریزش موی خود از این روش استفاده کنند.بهتر است بدانید ترمیم مو تقریبا تنها روشی است که برای همه ی افرادی که دچار ریزش مو شده اند میتوان از آن استفاده نمود و از این نظر هیچ محدودیتی برای فرد وجود نخواهد داشت.حتی این روش برای بیماران آلوپسی نیز تاثیر گذار خواهد بود.

  آلوپسی

  بیماران الوپسی بیمارانی هستند که به علت عوامل خودایمنی بدنشان به صورت مرتب با موهایی که رشد میکند مقابله مینماید و به همین دلیل با کاشت موی طبیعی نیز نمیتوانند از مهایی طبیعی برخوردار شوند اما ترمیم مو میتواند حتی برای این افراد نیز نتایج قابل توجهی را به دنبال داشته باشد.

  قیمت ترمیم مو

  ترمیم مو

  ترمیم مو آقایان چه روش هایی دارد

  ترمیم موی آقایان روشی است که در آن برای پیوند زدن موهای مصنوعی که از الیاف طبیعی ساخته شده اند از چسب های گیاهی و کراتینه ها استفاده میگردد.به علت این که در این روش شاهد جراحی نخواهیم بود هیچ عارضه ای برای فرد به وجود نخواهد آمد و میتوان بدون هیچگونه مشکل به نتایج دلخواه دست پیدا کرد.

  معمولا روش ترمیم مو برای همه افراد یکسان است و تفاوت قابل توجهی بین روش های مختلف وجود ندارد اما ممکن است متخصصان با توجه به شرایط فرد از روش های مختلفی برای این کار استفاده کنند.

  ترمیم موی آقایان

  چگونگی انجام ترمیم موی آقایان

  ترمیم موی آقایان برای چه افرادی مناسب است

  همانطور که به آن اشاره کردیم در استفاده از ترمیم موی آقایان هیچ محدودیتی وجود ندارد و همه ی افراد با هر نوع ریزش مویی میتوانند از آن استفاده کنند اما این روش بیشتر برای افرادی مناسب است که به دلیل بانک موی ناکافی نمیتوانند از کاشت مو استفاده کنند و یا توان پرداخت هزینه ی آن را ندارند.

  علاوه بر این افرادی که دچار بیماری الوپسی شده اند و یا به تازگی شیمی درمانی نموده اند نیز میتوانند از این روش برای رفع کچلی استفاده کنند.

  ترمیم موی کم پشت بانوان

  ترمیم موی کم پشت بانوان

  ترمیم موی آقایان چه معایبی دارد

  ترمیم موی آقایان علاوه بر مزایای قابل توجهی که دارد معایبی را نیز خواهد داشت که ممکن است برخی از افراد را برای استفاده از این روش منصرف کند.مهمترین عیب ترمیم مو این است که این روش به هیچ وجه دائمی نیست و باید هر چند سال برای ترمیم آن مراجعه کنید.

  موهایی که در این روش کاشته میشوند ممکن است در همه ی حالات طبیعی به نظر نرسند و غیر طبیعی بودن آنها مشخص باشد.علاوه بر این امکان حالت دادن موهای بدست آمده نیز وجود ندارد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.