با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ترمیم موهای سر
  1 سپتامبر 2018 بدون نظر 426 بازدید

  ترمیم موی بیماری های خاص چطور انجام می شود

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  در صورتی که به علت مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو شده باشید روش کاشت مو میتوانید بهترین روش درمان به شمار آید اما گاهی فرد به علت بیماری های خاص دچار ریزش مو میشود که در این موارد بسیاری از روش های درمان ریزش مو تاثیر گذار نخواهند بود. ترمیم موی بیماری های خاص با روش hrt یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید از آن استفاده کنید.

  ریزش مو

  ریزش مو مشکلی است که پیر و جوان نمیشناسد به همین دلیل ممکن است در هر سنی برای افراد به وجود آید.در صورتی که در سنین جوانی شاهد ریزش مو باشیم ممکن است مشکلات زیادی برای فرد به وجود آید به همین دلیل باید در اولین فرصت ممکن به درمان آن پرداخت.برای درمان ریزش مو و کچلی اولین قدم این است که به متخصصان زیبایی مراجعه کنید تا با بررسی شرایطی که دارید بهترین روش موجود به شما پیشنهاد شود.

  ترمیم موی بیماری های خاص

  افرادی که دچار بیماری های خاص مانند الوپسی شده اند نمیتوانند از روش های معمول مانند کاشت مو برای رفع ریزش مو و طاسی استفاده کنند چون در بدن این افراد به علت مکانیسمی که به وجود آمده است با رشد موها مقابله میشود و در صورتی که مویی در بدن فرد رشد کنند در اولین فرصت ممکن بدن آن را دفع میکنند.

  به همین دلیل انتقال فولیکول ها با کاشت مو مناسب نخواهد بود در عوض ترمیم موی بیماری های خاص با روش hrt یکی از بهترین روش هایی خواهد بود که میتوان از آن بهره گرفت.

  ترمیم موی بیماری های خاص

  ترمیم موی بیماران خاص چطور انجام می شود

  روش ترمیم موی بیماری های خاص

  برای ترمیم موها از موهای مصنوعی که از الیاف طبیعی ساخته شده اند استفاده میشود.به علت بهره گیری از الیاف طبیعی در ساختار موها برای افرادی که از این روش استفاده میکنند حساسیت به وجود نخواهد آمد.برای پیوند مو برای بیماری های خاص موهای مصنوعی با چسب های گیاهی بر روی سر قرار میگیرد و باعث میشود موها در جای خود محکم شوند.به علت اینکه در این روش از جراحی استفاده نمیشود عارضه ای برای فرد به وجود نخواهد آمد.

  مزایای ترمیم موی بیماری های خاص

  ترمیم مو مزایای قابل توجهی را برای بیماری های خاص دارد به همین دلیل این افراد با استفاده از آن میتوانند به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند.یکی از مهمترین مزیت استفاده از این روش این است که فرد با استفاده از آن میتواند به موهایی با ظاهر کاملا طبیعی دست پیدا کند.علاوه بر این استفاده از این روش هیچ عارضه ای را برای فرد به وجود نمی اورد و هزینه ی آن نیز از روش های کاشت مو پایین تر خواهد بود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.