با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ترمیم موی کم پشت خانم ها
  27 اکتبر 2018 بدون نظر 699 بازدید

  ترمیم موی کم پشت بانوان

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  بانوان نیز مانند آقایان در اثر عوامل مختلفی نظیر ؛ زمینه ی ژنتیکی (ارثی ) ، بروز برخی بیماری ها ( ریزش موی سکه ای ، دیابت ) ، شیمی درمانی ، کمبود ویتامین ها ، کم خونی ، زایمان و … دچار عارضه ی ریزش مو می شوند که اگر در اثر ریزش مو ، نتوان با درمان های موثر ، فولیکول مو را احیاء نمود ، لازم است با روش هایی مانند ترمیم مو و یا کاشت مو به رفع کم پشتی موها در یک خانم اقدام نمود ، در همین راستا در این مقاله ، ترمیم موی کم پشت بانوان مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  ترمیم مو

  عمل زیبایی ترمیم مو به روشی گفته می شود که در آن با اسکن کردن نمونه ای از موها فرد ، موهایی از جنس الیاف مصنوعی که در هماهنگی کامل از نظر رنگ ، حالت ، ضخامت و جنس موهای فرد هستند ، تهیه می شود ، این موها بر روی یک غشای شبیه سازی شده با پوست انسان قرار دارند که به صورت مشبک بوده و قابلیت نفوذ هوا را نیز دارد و بسیار طبیعی و شبیه پوست سر انسان می باشد .

  ترمیم موی کم پشت بانوان

  ترمیم موی کم پشت بانوان

  ترمیم موی کم پشت بانوان

  از آنجا که می توان موهای ترمیمی را روی پوست ( افراد با طاسی منطقه ای ) ،زیر پوست ( افراد کاملا طاس ) و لا به لایه ی موهای طبیعی فرد ( افراد دچار کم پشتی ) قرار دارد ، جهت ترمیم موی کم پشت بانوان ، موهای ترمیمی را لا به لایه ی موهای طبیعی فرد قرار داده و با چسب های مخصوص فیکس می شوند .
  عمل ترمیم مو را می توان طی یک جلسه ، بدون درد و خونریزی و به صورت کاملا طبیعی انجام داد و به راحتی با این موها به مدت ۲ سال ، به فعالیت هاب روزمره پرداخت .

  نتایج ترمیم موی کم پشت بانوان

  نتایج ترمیم موی کم پشت بانوان با موهایی ترمیمی بسیار طبیعی و زیبا خواهد بود ، به گونه ای که حتی اطرافیان نیز نمی توانند ، عمل ترمیم موی فرد را تشخیص دهند ، این موها به علت قابلیت استفاده از سشوار ، رنگ و … و همچنین انجام فعالیت های ورزشی نظیر شنا و سونا بسیار طبیعی جلوه کرده و رضایت بالای فرد را ایجاد خواهند کرد .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.