با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ترمیم مو کم پشت
  6 اکتبر 2018 بدون نظر 1113 بازدید

  ترمیم موی کم پشت

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 0 میانگین: 0]

  گر چه کاشت موی طبیعی تنها روش دائمی رفع کم پشتی ایجاد شده در موها بر اثر ریزش آنها می باشد اما برخی از افراد به دلیل محدودیت های که در کاشت مو دارند نمی توانند کاشت مو را انجام دهند اما امروزه در این افراد جهت کاشت مو از روشی به نام ترمیم مو استفاده می گردد که باید ببینیم ترمیم موی کم پشت چطور انجام می شود.

  محدودیت کاشت مو

  برخی از افراد به دلیل نداشتن بانک موی مناسب در سر خود، داشتن بیماری خاص مانند دیابت و فشار خون بالا، سن کم و یا سن زیاد نمی توانند کاشت مو انجام دهند که ترمیم مو در این افراد گزینه مناسبی جهت کاشت مو خواهد بود.

  ترمیم موی کم پشت

  در ترمیم مو به جای کاشتن مو در پوست سر فرد موهایی همجنس و همرنگ موی وی انتخاب می گردد و بر روی شبکه ای شبیه سازی شده از پوست سر کاشته می شود و سپس این شبکه توری مانند به وسیله چسب های کراتین گیاهی بر روی سر بعد از رد کردن موهای خود فرد لابه لای موهای کاشته شده فیکس می گردد.

  ترمیم موی کم پشت

  روش های ترمیم مو کم پشت

  مزیت های ترمیم موی کم پشت

  – روش ترمیم موهای کم‌ پشت بدون استفاده از جراحی، بخیه و خونریزی انجام می گیرد.
  – در این روش به بانک موی بیمار نیاز نخواهد بود.
  – با استفاده از روش ترمیم مو تراکم موها و مدل آنها به دلخواه بیمار ایجاد می گردد.
  – موهای کاشته شده قابلیت رنگ کردن و سشوار کشیدن خواهند داشت.

  معایب ترمیم موی کم پشت

  در ترمیم موهای کم پشت به دلیل عدم کاشت موها در پوست سر این موها قابلیت رشد کردن نخواهند داشت و بنابراین نمی توان موها را همزمان با موی خود فرد کوتاه نمود، روش ترمیم مو تنها روشی موقت جهت رفع کم پشتی موها می باشد و پس از مدتی موهای ترمیمی باید از سر جدا شوند و همچنین چسب های استفاده شده در این روش ممکن است موجب بروز حساسیت در سر شوند.

  هزینه ترمیم موی کم پشت

  در ترمیم موهای کم پشت هزینه کلی انجام روش براساس تعداد تار موهای کاشته شده، جنس موها، لوازم مورد استفاده و دستمزد فرد متخصص در این نوع کاشت مو محاسبه می گردد.
  در گذشته افرادی که در انجام کاشت مو محدودیت داشته اند جهت رفع کم پشتی موهای خود هیچ گزینه مناسبی جهت انتخاب نداشته اند و از کاشت موی خود نا امید بوده اند اما امروزه این افراد با ترمیم مو می توانند هر چند به طور موقت اما از تغییر ظاهر خود لذت ببرند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.