با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ترمیم مو با پی آر پی
  13 آوریل 2019 بدون نظر 518 بازدید

  ترمیم مو با پی ار پی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  پی ار پی روشی بدون جراحی برای ترمیم مو میباشد که اثرات فوق العاده ای به دنبال دارد به همین دلیل بسیاری از افراد زمانی که دچار ریزش مو میشوند آن را امتحان میکنند. ترمیم مو با پی ار پی بسیار ایمن خواهد بود و در کمترین زمان ممکن انجام میشود به همین دلیل افرادی که دچار ریزش مو شده اند میتوانند به راحتی از آن استفاده نمایند. برای اینکه با روش prp آشنایی بیشتری پیدا کنید در ادامه تصمیم گرفته ایم به آن بیشتر بپردازیم. بهتر است بدانید پی ار پی در بسیاری از مواقع بهترین روش درمانی برای رفع ریزش مو است.

  روش های ترمیم مو با پی ار پی

  بسیاری از افراد زمانی که دچار ریزش مو میشوند دچار سردرگمی میشوند چون با روش های مختلف و ایمنی آن ها آشنایی کافی ندارند در صورتی که شما هم جزء این افراد هستید و به دنبال روشی بی عارضه هستید بهتر است بدانید ترمیم مو با پی ار پی یکی از ایمن ترین روش هایی است که میتوانید برای رشد موهای جدید خود استفاده کنید و با آن در کمترین زمان ممکن شاهد رشد موهای خود باشید.

  ترمیم موهای سر یا پی آر پی

  ترمیم موهای سر یا پی آر پی

  ترمیم مو با پی ار پی نه تنها باعث جلوگیری از ریزش مو شدید میشود بلکه در بسیاری از موارد میتوان برای درمان ریزش مو نیز از آن استفاده کرد. پی ار پی با استفاده از سوزن های بسیار نازک در لایه ی درم سر تزریق میشود. تزریق پی ار پی که حاوی مقادیر زیادی از پلاکت هاست باعث میشود تا عوامل رشد در فولیکول ها به حداکثر ممکن برسد به همین دلیل رشد مو تا حد قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

  هزینه ترمیم مو با پی آر پی

  ترمیم مو با پی ار پی را نمیتوان جزء روش های ارزان به شمار آورد چون برای مشاهده ی بهترین نتایج ممکن باید حداقل چند جلسه از آن استفاده نمود اما به طور کلی باید به این نکته توجه داشته باشید که هزینه ی نهایی که باید پرداخت شود به وسعت موهای ریخته شده و موارد این چنینی بستگی خواهد داشت به همین دلیل افراد مختلف هزینه ی یکسانی پرداخت نخواهند کرد.

  ترمیم موها با پی آر پی

  ترمیم موها با پی آر پی

  مزایای ترمیم مو با پی ار پی

  ترمیم مو با پی ار پی تنها روش غیر تهاجمی است که درصد زیادی از بیماران میتوانند با استفاده از آن شاهد رشد موهای خود باشند. این روش در صورتی که توسط متخصصان با تجربه انجام شود کمترین عوارض ممکن را به دنبال خواهد داشت و طبق تحقیقاتی که انجام شده خطرات زیاد به دنبال آن نخواهد بود.
  از پی ار پی برای درمان بسیاری از ریزش مو ها میتوان استفاده کرد و محدودیت زیادی برای استفاده از آن وجود ندارد که قطعا همین یکی از بزرگترین مزایای استفاده از این روش خواهد بود.

  منبع : مرکز تخصصی کاشت موی طبیعی آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.