با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ترمیم موی بعد از شیمی درمانی
  26 ژانویه 2019 بدون نظر 436 بازدید

  ترمیم مو بعد از شیمی درمانی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  داروهای مورد استفاده در شیمی درمانی بیشتر توسط سلول هایی جذب می شوند که قدرت و سرعت تقسیم بالایی دارند. به همین دلیل علاوه بر سلول های سرطانی، برخی دیگر از سلول های بدن این داروها را جذب می کنند. ریزش مو عارضه ای است که در اثر جذب داروهای شیمی درمانی توسط سلول های فعال ریشه ی مو ایجاد می شود. ریزش مو پس از شیمی درمانی معمولا موقتی است و موهای ریخته شده پس از مدتی مجددا رشد می کنند. اما در هر صورت این ریزش مو در روحیه ی افراد تحت درمان چه خانم و چه آقا تاثیر منفی می گذارد. ترمیم مو بعد از شیمی درمانی یکی از روش های موثر در رفع سریع ریزش موی پس از شیمی درمانی است. این روش بدون هیچ گونه جراحی و معمولا طی یک جلسه انجام می شود و نتیجه ی ترمیم مو نیز بلافاصله قابل مشاهده خواهد بود.

  قیمت ترمیم مو بعد از شیمی درمانی

  موارد مختلفی در قیمت ترمیم مو تاثیر می گذارند. از این رو قیمت ترمیم مو برای همه ی افراد یکسان نیست و حتی ممکن است کلینیک های زیبایی ترمیم موی مختلف برای ترمیم موی یک فرد مشخص، قیمت های متفاوتی را در نظر بگیرند. وسعت ترمیم مو، کیفیت مواد مورد استفاده در ساخت ترمیم مو، طبیعی یا غیر طبیعی بودن موها، طول موها، رنگ شدن یا رنگ نشدن موها، تکنیک اتصال ترمیم مو به سر، مکان جغرافیایی کلینیک ترمیم مو، وارداتی بودن ترمیم مو، نرخ ارز و … مواردی هستند که در تعیین قیمت ترمیم مو در نظر گرفته می شوند.

  ریزش مو در شیمی درمانی

  ریزش مو در شیمی درمانی

  هزینه ترمیم مو

  به طور معمولا ترمیم موهای با کیفیت که عموما جلوه ای طبیعی تر و عمر مفید بیشتری دارند گران تر هستند.

  ترمیم مو بعد شیمی درمانی

  ترمیم مو بعد شیمی درمانی

  کلینیک برای ترمیم مو بعد از شیمی درمانی

  آماده سازی و اتصال ترمیم مو ظرافت های خاص خود را دارد. استفاده از ترمیم موهای بی کیفیت و ارزان قیمت معمولا موجب دلزدگی و نا امیدی بیماران سرطانی از ترمیم مو می شود. پس بنابراین با توجه به اینکه امروزه ترمیم موهای بی کیفیت و تقلبی زیادی در بازار وجود دارد، بهتر است که برای انجام ترمیم مو بعد از شیمی درمانی به کلینیک های ترمیم موی معتبر و شاخته شده مراجعه کنید. در این گونه کلینیک ها کار ترمیم مو به صورت حرفه ای و توسط متخصصان این کار انجام می شود. متخصصان ترمیم مو پس از بررسی وضعیت ریزش مو، چهره ی فرد و آگاهی از نیازهای بیمار مناسب ترین ترمیم مو را برای او انتخاب می کنند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.