با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  بوتاکس دور لب
  2 اکتبر 2018 بدون نظر 1151 بازدید

  تزریق بوتاکس دور لب

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 3]

  پوست دور لب یکی از نقاط صورت می باشد که به دلیل نازک بودن و حرکات زیاد دهن در هنگام غذا خوردن و صحبت کردن زودتر از پوست سایر نقاط صورت دچار چین و چروک می گردد که به این چروک ایجاد شده خط لبخند نیز گفته می شود، یکی از گزینه های رفع چین و چروک دور لب تزریق بوتاکس می باشد که باید ببینیم تزریق بوتاکس دور لب چیست.

  تزریق بوتاکس دور لب

  در درمان چروک دور لب عمق و وسعت چروک ها موجب انتخاب روش درمانی می گردد و با تزریق بوتاکس به کنار لب با پر شدن عمق چروک ها و فلج شدن عضلات حرکتی کنار لب در نقاط مشخص اطراف دهان دیگر در هنگام حرف زدن و خندیدن چروکی در کنار لب ایجاد نخواهد شد.

  ماندگاری بوتاکس دور لب

  در تزریق بوتاکس دور لب با استفاده از نوع با کیفیت بوتاکس ماندگاری تزریق بین ۹ ماه تا یکسال خواهد بود و تاثیر بوتاکس بیشتر به سبک زندگی فرد ، سن وی، میزان چروک دور لب وی بستگی خواهد داشت و پس از آن تاثیر بوتاکس در کنار لب از بین خواهد رفت و فرد به تزریق مجدد نیاز خواهد داشت.

  نواحی بوتاکس صورت

  نواحی بوتاکس صورت

  موارد منع بوتاکس دور لب

  افرادی که سابقه تبخال مکرر دارند، زنان باردار و شیرده، افراد دیابتی ، بیماران قلبی، فشار خون بالا، افرادی که در بدن خود عفونت فعال دارند و افرادی که داروهای ضد انعقادی خون مصرف می نمایند نباید به هیچ وجه در صورت خود تزریق بوتاکس داشته باشند.

  مراقبت های پس از تزریق دور لب

  پس از تزریق بوتاکس به دور لب مختصری کبودی و تورم در لب ها ایجاد می گردد که این عوارض پس از مدتی رفع خواهند شد، تا چند ساعت پس از تزریق بیمار باید به حالت نشسته قرار بگیرد و سر خود را به حالت پایین قرار ندهد، می تواند جهت کاهش درد و سوزش محل تزریق از کمپرس یخ استفاده کند و نباید هیچ گونه فشاری بر روی محل تزریق بوتاکس وارد بیاورد.

  عمل تزریق بوتاکس دور لب

  عمل تزریق بوتاکس دور لب

  هزینه بوتاکس دور لب

  در تزریق بوتاکس هزینه کلی براساس نوع بوتاکس تزریق شده و کیفیت آن ، دوز تزریق شده بوتاکس و دستمزد متخصص برآورد می گردد و به همین دلیل و با توجه به فاکتورهای ذکر شده در بیماران متفاوت خواهد بود و افرادی که قصد تزریق بوتاکس دارند باید هزینه کلی درمان خود را در جلسات مشاوره از پزشک جویا شوند.
  تزریق بوتاکس دور لب اگر توسط پزشک متخصص پوست و مو و زیبایی با تجربه انجام بگیرد برای بیمار بسیار بی خطر و کم عارضه و با ماندگاری بالا خواهد بود و خطوط ایجاد شده دور لب را به راحتی محو خواهد نمود.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.