با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  تزریق چربی به واژن
  1 اکتبر 2018 بدون نظر 572 بازدید

  تزریق چربی به واژن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 5 میانگین: 3]

  همانطور که میدانید دستگاه تناسلی زنان تاثیر بسیار زیادی در لذت بردن آنها از یک رابطه ی جنسی دارد از همین رو امروزه بسیاری از خانم های جوان برای لذت بیشتر به سراغ تزریق چربی به واژن می روند. لازم به ذکر است که امروزه تزریق چربی به واژن تنها برای لذت نیست بلکه از آن برای جوانسازی واژن نیز استفاده می کنند. مطمئنا در رابطه با آن چیزهای زیادی شنیده اید اما اطلاعات کافی ندارید از همین رو در این مقاله در نظر دارم تا در این رابطه توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  تزریق چربی به واژن

  مطمئنا می دانید که امروزه تزریق چربی به روش های گوناگون برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد و که تزریق چربی به واژن یکی از همین روش هاست. نکات زیادی در رابطه با تزریق چربی وجود دارد از جمله اینکه برای اینکه تزریق چربی به واژن انجام شود حتما باید نزد پزشک متخصص پوست و مو زیبایی مراجعه کرده تا بدون هیچ مشکلی شما را به نتیجه دلخواه برساند.

  پزشک تزریق چربی به واژن

  مهارت و تجربه پزشک در این زمینه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا همانطور که میدانید واژن یکی از حساس ترین نقاط بدن می باشد و هرگونه سهل انگاری و اشتباه میتواند مشکلات جبران ناپذیری را برای افراد به همراه داشته باشد. همچنین از دیگر نکاتی که در رابطه با تزریق چربی واژن باید بدانید این است که چربی های بکار گرفته شده در این تزریق از چربی های اضافی ناحیه شکم و قسمت بیرون ران گرفته می شود و سپس در ناحیه واژن تزریق می شود. دقت داشته باشید هنگامی که پزشک در نظر دارد عمل تزریق را انجام دهد باید ناحیه ی مورد نظر را کاملا تمیز و پاکسازی کند تا هیچ میکروبی همراه با چربی وارد بدن بیمار نشود.

  تزریق چربی به واژن

  متقاضیان تزریق چربی

  معمولا کسانی به سراغ این عمل زیبایی می روند که زایمان های مکرر انجام داده و یا سنشان افزایش پیدا کرده است. همچنین بسیاری از خانم ها به دلیل اینکه از رابطه جنسی خود احساس نارضایتی دارند به سراغ تزریق چربی واژن می روند. از نکاتی که همواره در رابطه با تزریق چربی به واژن وجود دارد این است که اثر آن به دلیل اینکه چربی خود بدن بوده پس از مدتی از بین می رود به همین دلیل نیاز دارد تا دوباره تزریق انجام دهد.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.