با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  تزریق ژل به بینی
  1 آگوست 2018 بدون نظر 923 بازدید

  تزریق ژل در بینی برای زیبایی بینی بدون جراحی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 4 میانگین: 1.8]

  افراد بسیاری از ظاهر بینی خود ناراضی می باشند و ممکن است در کناره های بینی خود و یا حفره های آن دچار مشکلاتی چون عدم قرینگی باشند اما از انجام عمل های زیبایی هراس دارند بنابراین این افراد می توانند با تزریق ژل در بینی تا حدی مشکلات زیبایی و ظاهری آن را رفع نمایند اما  این عمل زیبایی برای زیبایی بینی بدون جراحی چگونه انجام می گیرد.

  تزریق ژل در بینی

  این تزریق به بیمارانی که از انجام جراحی بینی هراس دارند کمک می نماید تا بدون عمل جراحی ظاهر بینی خود را اصلاح نمایند، در تزریق ژل به بینی که تحت بی حسی موضعی انجام می گیرد متخصص پوست با توجه به میزان مشکلات ظاهری بینی تزریق مناسبی از ژل را در نواحی مختلف بینی انجام می دهد که در این روش مشکلاتی مانند کج بودن بینی، انحراف پل بینی، بینی زاویه دار، فرورفتگی کناره های بینی رفع می شود اما این روش درمانی برای افرادی که قوز بینی شدید و استخوانی دارند اصلا روش درمانی مناسبی نخواهد بود.

  تزریق ژل در بینی برای افرادی که تحت عمل جراحی بینی قرار گرفته اند اما از نتایج آن راضی نیستند نیز برای رفع عیوب بینی بسیار مناسب خواهد بود .

  در روش تزریق ژل به بینی پزشک با تزریق مناسب در قسمت های مختلف بینی با دقت حجم بینی را تغییر می دهد و با افزایش حجم بینی مشکلات ظاهری آن را برطرف می کند و بینی را خوش فرم و زیبا می سازد.

  تزریق ژل بینی

  تزریق ژل بینی

  درد تزریق ژل به بینی

  به علت حساسیت بینی در هنگام تزریق پزشک قبل از تزریق پوست بینی را با استفاده از کرم های موضعی بی حس کننده بی حس خواهد کرد و خود ژل های تزریقی نیز حاوی مواد بی حس کننده می باشند بنابراین بیمار در هنگام تزریق دردی را احساس نخواهد کرد.

  بیمارانی که در بینی خود تورفتگی و بیرون زدگی و یا ناهمواری دارند می توانند با تزریق مناسب ژل و افزایش حجم کناره های بینی  سطح پوست بینی را صاف نمایند و ناهمواری های آن را رفع کنند تا ظاهر بینی متعادل گردد .

  زیبایی بینی با تزریق ژل

  زیبایی بینی با تزریق ژل

  پس از تزریق ژل به بینی چه کنیم

  پس از تزریق ژل بیمار باید از فشار آوردن به ناحیه بینی خودداری نماید زیرا ژل تزریق شده تا مدتی نرم و انعطاف پذیر می باشد و ممکن است با فشار زیر پوست جابجا گردد بنابراین باید از وارد شدن فشار به هر نحوی بر روی آن خودداری نمود.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.