با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  دانلود تصاویر قارچ سر
  28 اکتبر 2018 بدون نظر 2500 بازدید

  دانلود تصاویر قارچ سر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 5 میانگین: 3.4]

  برخی افراد به مشکلات و امراض پوستی ناحیه ی سر دچار می شوند به گونه فکر می کنند که باید مجددا سر شست و شو نمایند زیرا خوب تمیز نشده است و یا اینکه دچار آگزمای پوستی شده اند ، اما یکی از دلایل شایع علت خارش پوست سر ، قارچ سر می باشد ؛ در همین راستا در این مقاله جهت شناسایی این عارضه ، تصاویر قارچ سر ، مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  بیماری قارچ سر

  بیماری قارچ سر در اثر حمله ی قارچی به نام تینه آ کپیتیس به پوست سر ایجاد می شود ، این قارچ توده های کوچکی بر روی پوست سر ایجاد می کند که با پیشرفت بیماری ، توده ها الگوی دایره ای شکل پیدا می کنند .

  آب و هوای گرم ، استخر ، حمام های عمومی ، استفاده از وسایل و یا کلاه فرد آلوده ، راه های انتقال این بیماری به افراد سالم می باشد .

  تصاویر قارچ سر

  تصاویر قارچ سر به خوبی علائم و نشانه های این بیماری را برای افراد ناآشنا با این بیماری ، مشخص می سازد ، از این رو با دانلود تصاویر قارچ سر در صورت بروز آن ، فرد به موقع می تواند بیماری قارچی خود را تشخیص داده و تحت درمان قرار گیرد .

  از سوی دیگر تصاویر موجود در سایت های پزشکی از قارچ سر ، تاثیرات درمان را در رفع موثر این عارضه به وضوح نمایان می سازند و فرد با اطمینان خاطر از درمان های پزشکی ، می تواند مداوای این عفونت قارچی را به پزشک متخصص پوست و مو بسپارد .

  جهت مشاهده ی تصاویر قارچ سر می توانید به سایت های معتبر پزشکی مراجعه کنید ، این تصاویر با شفافیت و وضوح بالا به خوبی مشخصات قارچ سر را نشان می دهند .

  تصاویر قارچ سر

  تصاویر قارچ سر

  درمان قارچ سر

  جهت درمان عارضه ی قارچ پوست سر ، از محلول ها ، کرم ها ، پماد ها و شامپوهای ضد قارچ استفاده می گردد که چنانچه بیماری شدت یابد ، داروهای خوراکی ضدقارچ نیز برای یک دوره ی کوتاه مدت توسط پزشک برای بیمار تجویز خواهد شد .

  به منظور جلوگیری از سرایت قارچ سر به اطرافیان باید کلیه نکاتی بهداشتی را رعایت نمود و تنها از وسایل شخیص خود استفاده کنید ، هرگز به عرق بدن فرد آلوده نباید تماس پیدا کرد .

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.