با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  تغییرات صورت بعد از کاشت ابرو
  14 آگوست 2018 بدون نظر 362 بازدید

  تغییرات صورت بعد از عمل کاشت ابرو چقدر است

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  شاید مهمترین جلوه مو در زیبایی صورت مربوط به ابرو می باشد. با توجه به اینکه گرافت های مو در هر ناحیه از پوست بدن که به آن منتقل شوند، رشد می نمایند؛ بنابراین پیوند موی طبیعی در هر ناحیه از پوست که نیازمند آن باشد ، قابل انجام است که شاید مهمترین مورد آن عمل کاشت ابرو می باشد. کاشت ابرو روشی بی‌خطر است و می‌تواند نتایج طبیعی را برای کسانی که موی ابروی خود را از دست داده‌اند یا اثر زخمی در ناحیه ابرو دارند بوجود آورد. پزشکان از این ترمیم, به عنوان درمانی موثر برای ریزش جزئی و کلی موی ابرو یاد می کنند.تغییرات صورت بعد از کاشت ابرو بسیار زییاد است.

  مسلما وقتی شما کاشت ابرو انجام می دهید تغییرات زیادی بر روی صورت شما اتفاقا می افتد که باید با آن کنار بیایید در برخی مواقع افراد دارای ظاهر و صورتی جدید می شوند که اطرافیان به سختی می توانند آن را بپذیرند اما باید بدانید که عمل کاشت ابرو یکی از بهترین راه های مقابله با ریزش ابرو می باشد از همین رو در این مقاله به بررسی این جراحی و همچنین تغییرات ایجاد شده بر روی صورت میپردازیم. با ما همراه باشید.

  قیمت کاشت خط ابرو

  قیمت کاشت خط ابرو

  تغییرات صورت بعد از کاشت ابرو

  همانطور که میدانید عمل کاشت ابرو یک پروسه بسیار ظریف و زمانگیر بوده که در طی آن موها در شکاف هایی در اندازه های معین کاشت می شوند. دقت داشته باشید ظرافتی که در انجام این عمل رعایت می شود تنها برای به حداقل رساندن باقی ماندن جای زخم و آسیب به پوست و موهای موجود در ناحیه ابرو می باشد به طوریکه بعد از کاشت تشخیص جای کاشت ابرو ناممکن می باشد و به موهای قبلی ابرو نیز آسیبی وارد نمی گردد.افراد بعد از انجام کاشت ابرو خواهان تغییرات صورت بعد از کاشت ابرو هستند

  عمل کاشت ابرو

  تغییرات ابرو بعد از کاشت

  این عمل هیچ گونع بیهوشی با خود به همراه ندارد و بیمار تحت یک بیحسی موضعی قرار میگیرد تا جراحی کاشت ابرو در مدت ۳ الی ۴ ساعت انجام شود، به یاد داشته باشید که در حین عمل و پس از آن نیز شما با حداقل درد ممکن مواجه خواهید شد.

  معمولا ابروها در طی ماه اول رشد می کنند و سپس دوباره دچار ریزش می شوند و بعد از یک بازه زمانی حدود ۳ ماه حالت نهفتگی شروع به رشد می نمایند و باعث می شود تا شما در نهایت طی مدت ۹ ماه تا یکسال دوباره صاحب ابروهایی خوش حالت و زیبا شوید. موهای کاشت شده ابرو دائمی هستند و بطور مداوم رشد می‌کنند و نیاز دارند تا اغلب بیشتر از موی ابروی عادی اصلاح شوند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید



  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.