با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ماندگاری کاشت مو
  14 آگوست 2018 بدون نظر 307 بازدید

  تفاوت ماندگاری کاشت مو و ترمیم مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  بسیاری از افراد بر این باورند که وقتی دچار کم مویی و یا ریزش شدید مو شده اند، به بیماری هایی نظیر لوپوس و یا آلوپسی مبتلا شده اند اما باید بدانید که افرادی که موهای خود را به دلایل بیماری های شدید از دست داده اد و یا خانم هایی که به دلیل وراثت و یا ژنتیک و حتی زایمان و استرس و فشار کاری زیاد دچار ریزش مو و یا موهای زیرپوستی شده اند همواره در دنیای پیشرفته امروزی راهی برای درمان آنها وجود دارد.این سول پیش می آید که تفاوت ماندگاری کاشت مو و ترمیم مو در چیست؟

  کاشت مو

  بسیاری از آنها سعی می کنند که با استفاده از انواع شامپوها این مشکلات را درمان کنند اما باید بدانید که تمامی آنها بی فایده بوده و شما برای درمان این مشکل با توجه به شدت ریزش موهایتان که توسط پزشک متخصص مشخص می شود به سراغ کاشت مو و یا ترمیم مو بروید. با آوردن اسن ترمیم مو بسیاری از افراد چیزی شبیه به کلاه گیس در ذهنشان شکل میگیرد اما باید بدانید ترمیم مو بهترین روش سریع ترین و مناسب ترین روش برای درمان این مشکل است. برای اینکه بتوانید اطلاعات بیشتری نسبت به کاشت مو و ترمیم مو و همچنین ماندگاری کاشت مو داشته باشید در این مقاله با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم توضیحات مختصری در رابطه با آن برای شما شرح دهیم.

  هزینه ترمیم مو

  هزینه ترمیم مو

  ماندگاری کاشت مو

  برای اطلاع از ماندگاری کاشت مو در ابتدا نیاز است که در رابطه با آن اطلاعاتی داشته باشید. همانطور که می دانید کاشت مو یک نوع عمل جراحی می باشد که با استفاده از روش ها و تکنیک های خاص توسط پزشک متخصص کاشت مو انجام می شود و در آن تارهای مو به صورت تک به تک بر روی سر افراد در ناحیه مورد نظر کاشته می شود.

  ماندگاری کاشت مو

  میزان ماندگاری کاشت مو

  اگر بخواهیم در رابطه با مزایای این روش و ماندگاری کاشت مو برای شما صحبت کنیم باید بدانید که ماندگاری کاشت مو تقریبا همیشگی بوده و افرادی که از این روش استفاده کرده اند تقریبا تا آخر عمرشان از موهایی خوش حالت بهره مند بوده اند زیرا یکی از  مزایا کاشت مو این است که از موهای خود شخص استفاده شده و قابل رشد می باشند.

  ترمیم مو

  در رابطه با ترمیم مو هم باید در جریان باشید که این روش از زمانهای قدیم رایج بوده است و روز به روز به دانش و فناوری این کار افزوده شده است. این روش به شما این قابلیت را می دهد که موهای خود را به هر صورتی که دوست دارید حالت دهید. به راحتی به حمام و استخر بروید. و تنها سیستمی است که می توان موها را به سمت بالا برس کرد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.