با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  تفاوت کاشت مو در زنان و مردان
  14 آگوست 2018 بدون نظر 320 بازدید

  تفاوت های کاشت مو در زنان و مردان

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 2]

  در این مقاله تصمیم گرفتم تا به بررسی تفاوت های کاشت مو در زنان و مردان بپردازیم و شما را در رابطه با این مسئله آگاه کنیم. با ما همراه باشید. ریزش مو یکی از بدترین و آزادهنده ترین اتفاقاتی است که می تواند برای افراد رخ دهد. معمولا آقایان بیشتر با این مسئله دست و پنجه نرم می کنند و ریزش موی انها نیز از نواحی شقیقه و قسمت فوقانی سر شروع می شود، سپس ریزش از خط رویش موی پیشانی آغاز شده و به تدریج پیشرفت کرده و تاج سر را به طور کلی از بین م برد.

  ولی این الگو در خانم ها بسیار متفاوت بوده و ریزش مو به صورت پراکنده در کل سر رخ می دهد ابتلا خانم ها به ریزش مو با الگوی مردانه نادر است مگر آنکه افزایش بیش از حد آندروژن داشته باشند البته اغلب خانم ها با افزایش سن درجاتی از نازک شدن مو ها در خط رویش پیشانی را نشان می دهند.

  تفاوت های کاشت مو

  کاشت مو در زنان و مردان

  همین مسئله تفاوت در ریزش مو باعث تفاوت های در کاشت مو در زنان و مردان می شود. همانطور که می دانید کاشت مو امروزه یکی از بهترین روش هایی است که می توان برای از بین بردن مشکلات ریزش مو استفاده کرد. اما تفاوت های کاشت مو در زنان و مردان باعث شده تا همواره شک هایی در رابطه با این روش از درمان وجود داشته باشد.

  تفاوت های کاشت مو

  یکی از اصلی ترین تفاوت های کاشت مو در زنان و مردان می توان به نگرانی های آنان اشاره کرد اینکه کاشت و رویش مو در کدام قسمت از سر از اهمیت و اولویت بیشتری برخوردار است. به طور کلی درصد کمی از زنان مستعد انجام کاشت مو هستند

  مقایسه روش های کاشت مو

  مقایسه روش های کاشت مو

  بطوری که حدود ۲ تا ۵ درصد زنان که دچار ریزش و کاهش مو هستند اما باید بدانید که بین الگوی طاسی زنان و مردان تفاوت هایی وجود دارد و آن خط موی پیشانی شان آنان می باشد. اما برخلاف مردان، زنانی که دچار ریزش مو هستند تمایل دارند موهای جلوی سرشان را حفظ کنند و اصولا زنان برای کاشت مو درصورت شان دغدغه ای ندارند و در عوض در مورد کم شدن موی جلو و پشت سرشان نگران هستند. اگرچه کاشت مو اصولا با هدف افزایش حجم مو انجام نمی شود بلکه مو را از جایی به جای دیگر منتقل می کند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.