با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  تقویت ریشه ی مو در کلینیک زیبایی
  2 اکتبر 2018 بدون نظر 253 بازدید

  تقویت ریشه ی مو در کلینیک زیبایی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  در کلینیک های زیبایی خدمات موثر و متنوعی در رابطه با بافت مو انجام می شود که همگی در جهت ایجاد ضخامت ، تراکم مناسب ، پرپشتی و زیبایی موها صورت می پذیرد ، از این رو در این مقاله ، چگونگی تقویت ریشه ی مو در کلینیک مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  علل ضعف و ریزش مو

  به طور کلی بافت حساس و آسیب پذیر مو در افراد مختلف به دلایل متعددی مانند ؛ استرس زیاد و فشارهای روحی روانی ، برهم خوردن تعادل هورمون ها در بدن ، زمینه ی ارثی و ژنتیکی ، زایمان ، عوارض مصرف برخی داروها ، شیمی درمانی ، بروز برخی بیماری ها ، تغذیه ی ناسالم ، رژیم گرفتن های غیر اصولی ، کمبود برخی ویتامین ها ، کم خونی و کمبود آهن و … دچار تنش شده و ریزش خواهد کرد .

  چگونگی تقویت ریشه ی مو در کلینیک

  با توجه به اینکه علل متفاوتی سبب نازک شدن و ریزش موها می گردد ، جهت تقویت ریشه ی موها در فرد ، ابتدا با بررسی وضعیت موها باید علت ایجاد کننده ی تنش در موها به درستی تشخیص داده شود تا پس از آن درمان ،موثر ، کارآمد و به موقع تجویز گردد .

  در برخی افراد با درمان عامل ایجاد کننده می توان به احیا و تقویت موها پرداخت ، در برخی موارد نیز می توان از داروهای ضد ریزش مو و تقویت کننده ی موها استفاده کرد ، در مواردی نظیر زایمان نیز نیازی به تقویت موها نخواهد بود زیرا ریزش مو در اثر برهم خوردن تعادل هورمون ها بوده و پس از مدتی ریزش مو متوقف و موها به حالت اولیه باز خواهند گشت .

  در برخی موارد نیز از تزریق پلاسمای غنی شده از پلاکت ها که حاوی فاکتورهای رشد و ترمیم هستند ، می توان استفاده کرد .
  لیزر تراپی مو روشی دیگر جهت تقویت موهای ضعیف شده می باشد که در کلینیک زیبایی توسط اشعه ی لیزر صورت می پذیرد .

  تقویت ریشه ی مو در کلینیک

  تقویت ریشه ی مو در کلینیک

  آثار تقویت ریشه ی مو در کلینیک

  با تقویت ریشه ی موها ، می توان ضخامت ، تراکم و پرپشتی مناسبی از موها را در ناحیه ی سر انتظار داشت ، با این کار حتی انتظار می رود که در افراد مبتلا به کم پشتی مو ، ظاهری پرتر و مناسب تری از موها ایجاد گردد و حس مثبت اندیشی و اعتماد به نفس فرد افزایش یابد .
  موهایی با ریشه ی قوی در برابر مشکلات و عوارض مو مقاوم تر خواهند بود و کمتر دچاز تنش و ریزش خواهند شد .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.