با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  تقویت مو با لیزر
  2 اکتبر 2018 بدون نظر 664 بازدید

  تقویت مو با لیزر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 2.5]

  به روش درمانی نوینی جهت درمان ریزش مو، به روش غیرجراحی با استفاده از لیزر سرد که در مردان و زنان قابلیت اجرا داشته و نتایج مطلوبی نیز به همراه دارد ، لیزرتراپی گفته می شود ، از این رو در این مقاله ، تقویت مو با لیزر مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  تقویت مو با لیزر

  استفاده از لیزر کم توان با منشا نوری که فاقد گرما و حرارت می باشد ، باعث می گردد که فرد موهایی ضخیم ، پرپشت ، درخشان و سالم تری داشته باشد .

  چگونگی تقویت مو با لیزر

  با تابش اشعه ی لیزر کم توان به سطح پوست سر( این نوع لیزر به طور اختصاصی جهت درمان ریزش مو ساخته شده است ) ،سلول های ناحیه سر آن را جذب کرده و شروع به بازسازی خود می کنند ، همچنین اشعه ی لیزر ، سبب تحریک جریان خون و تحریک متابولیسم سلولی جهت سنتز پروتئین می شود که در نتیجه هورمون عامل ریزش مو شکسته شده و فرآیند ریزش مو در فرد متوقف خواهد شد .
  به طور کلی می توان عنوان نمود که لیزر تراپی مو سبب ترمیم ریشه های مو و تقویت آنها می گردد که در نتیجه ریزش موها متوقف و موهای از دست رفته مجددا احیاء خواهند شد .

  کاندید مناسب تقویت مو با لیزر

  کلیه ی افرادی که به مشکل ریزش مو و یا کم پشتی مو دچار هستند ، کاندید مناسب تقویت مو با لیزر هستند .

  تقویت مو ها با لیزر

  تقویت موها با لیزر

  ایمنی روش تقویت مو با لیزر

  استفاده از لیزر کم توان یا لیزر سرد جهت تقویت موها ، یک دستگاه درمانی ایمن بوده و فرد بدون نگرانی از ایجاد هر گونه عارضه ای می تواند از نتایج مطلوب این عمل زیبایی بهره مند گردد .

  تعداد جلسات تقویت مو با لیزر

  تعداد جلسات تقویت مو با لیزر با توجه واکنش بدن به درمان ، بین ۱۰ الی ۲۰ جلسه درمان می باشد که می تواند طی ۱۰ هفته انجام شود .

  نتایج تقویت مو با لیزر

  نتایج اولیه ی تقویت موها با لیزر ظرف مدت سه ماه نمایان خواهد شد و شش ماه بعد از پایان جلسات درمانی ، نتایج نهایی مشخص خواهد می گردد .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.