با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  تقویت و ترمیم مو
  6 اکتبر 2018 بدون نظر 281 بازدید

  تقویت و ترمیم مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  تقویت و ترمیم مو مقوله هایی جداگانه می باشند که هر کدام شرایط و ویژگی های مختص خود را دارند و در افرادی با شرایط خاص در مورد مشکلات مو قابلیت اجرا خواهند داشت اما تقویت و ترمیم مو چطور انجام می شود.
  ترمیم مو
  روش ترمیم مو که در علم پزشکی به hrt مرسوم می باشد و تنها جایگزین استاندارد کاشت مو می باشد در افرادی انجام می پذیرد که به دلیل شرایط خاصی مانع عدم وجود بانک موی مناسب و یا داشتن بیماری نتوانند کاشت مو را انجام دهند و بنابراین کاشت موی این افراد با استفاده از موی طبیعی دیگران و یا موی مصنوعی بر روی لایه ای شبیه سازی شده از پوست انسان انجام می پذیرد و پس از رد کردن موی خود فرد این شبکه بر روی پوست با قرار دادن چسب فیکس خواهد شد.

  تقویت مو و ترمیم مو

  در روش تقویت مو جهت بهبود وضعیت موهای آسیب دیده و یا موهای تازه کاشته شده از انواع روش های خانگی و تخصصی استفاده می گردد که از جمله این روش های نوین تقویت مو می توان به پی آر پی، مزوتراپی و لیزر درمانی اشاره نمود که موجب تقویت فولیکول های مو به طور مستقیم خواهند شد.

  ماندگاری ترمیم‌ مو

  ترمیم مو روشی موقت جهت رفع کم پشتی ایجاد شده در موها می باشد که ماندگاری این روش به نوع موهای کاشته شده و نوع لایه پوستی استفاده شده در کاشت مو بستگی خواهد داشت اما به هر حال طول عمر این روش ترمیم مو در مقابل کاشت موی طبیعی قابل رشد چندان قابل مقایسه نخواهد بود و ماندگاری آن چند سال بیشتر به درازا نخواهد کشید.

  راه های ترمیم و تقویت مو

  راه های ترمیم و تقویت مو

  ماندگاری تقویت مو

  با تقویت موهای آسیب دیده بر اثر استفاده بیش از حد از لوازم حرارتی مانند سشوار و اتوی مو و رنگ کردن موها با دکلره با روش های سنتی و نوین تا حد مطلوبی وضعیت موی هر فردی بهبود پیدا خواهد کرد و ماندگاری این وضعیت به نحوه مراقبت فرد از موها بستگی خواهد داشت.
  ترمیم و تقویت مو هر دو مسئله ای در حوزه سلامت مو می باشند که کاملا تخصصی هستند و تنها از عهده کسانی بر خواهند آمد که تجربه و تبحر و دانش کافی در این زمینه را داشته باشند و افرادی که دچار مشکلات مو اعم از ریزش مو و یا نازکی و شکنندگی مو می شوند باید ترمیم و تقویت موی خود را حتما نزد متخصص متبحر و با تجربه انجام بدهند تا موی خود را به درستی تقویت نمایند و آسیب بیشتری به آن وارد نکنند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.