با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  تورم بعد از تزریق چربی
  30 سپتامبر 2018 بدون نظر 273 بازدید

  تورم بعد از تزریق چربی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  امروزه تزریق چربی یکی از عمل های زیبایی پلاستیک محسوب می شود که توسط بسیاری از پزشکان پوست مو و زیبایی مورد تایید قرار گرفته و توانسته رضایت متقاضیان را نیز به سمت خود جلب کند. اما چیزی که بیشتر از همه اهمیت دارد این است که تزریق چربی چگونه انجام می شود و آیا تورم بعد از تزریق چربی در مدت کوتاهی از بین می رود؟ در این مقاله ما در نظر گرفته ایم تا توضیحات مختصری در رابطه با چگونگی تزریق چربی و همچنین تورم بعد از تزریق چربی توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  تزریق چربی

  همانطور که گفته شد امروزه از تزریق چربی برای انجام بسیاری از کارها اعم از جوانسازی پوست ، برجسته کردن سینه و جراحی زیبایی باسن و کارهای دیگر استفاده می شود اما چیزی که اهمیت دارد این است که این عمل چگونه انجام شده و چربی مورد نظر از کجا گرفته می شود.

  چگونگی تزریق چربی

  برای پاسخ دادن به این سوال باید بگوییم که چربی مورد نظر از ناحیه شکم و قسمت بیرون ران افراد متقاضی گرفته می شود و سپس با توجه به بررسی هایی که پزشک مورد نظر شما انجام می دهد چربی را با توجه به دوز مناسب در ناحیه مورد نظر تزریق می کند.

  باید به شما بگوییم که تزریق چربی امروزه عوارض زیاد و حتی دوره نقاهت طولانی ندارد اما همواره یکی از اصلی ترین دغدغه های افراد این است که تورم بعد از تزریق چربی تا چه مدت باقی می ماند و چطور میتوان آن را درمان کرد. در ادامه به بررسی میپردازیم.

  تورم بعد از تزریق چربی چطور رفع می شود

  تورم بعد از تزریق چربی چطور رفع می شود

  تورم بعد از تزریق چربی

  همانطور که میدانید یکی از عوارض تزریق چربی، تورم می باشد. در واقع تورم بعد از تزریق چربی یکی از شایع ترین عوارض آن می باشد و اگر برای فردی رخ ندهد جای تعجب دارد. وقتی افراد با تورم بعد از تزریق چربی روبرو می شوند درصدد هستند تا آن را در مدت کوتاهی از بین ببرند اما باید بدانید که این مهمان ناخوانده نزدیک دو هفته ای با شما همراه خواهد بود و سپس به مرور زمان از بین می رود. برای اینکه تورم بعد از تزریق چربی را کاهش دهید میتوانید از کرم های مخصوصی که پزشک در اختیار شما میگذارد استفاده کنید همچنین برخی پرهیزهای غذایی مانند عدم خوردن نمک میتواند در کاهش آن تاثیر داشته باشد.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.