با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

توصیه های تغذیه و تناسب اندام
24 آگوست 2019 بدون نظر 81 بازدید

توصیه های تغذیه و تناسب اندام

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

در این مطلب تصمیم گرفته ایم به توصیه های تغذیه و تناسب اندام بپردازیم چون متاسفانه بسیاری از افراد با این روش ها آشنایی ندارند و همین باعث میشود به سراغ روش های غیر طبیعی برای لاغری بروند این در صورتی است که در بسیاری از موارد میتوان با استفاده از روش های طبیعی شاهد افزایش وزن بود و به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد. بهتر است بدانید افرادی که از تغذیه ی مناسب استفاده میکنند در اکثر موارد میتوانند در طی چند ماه شاهد کاهش قابل توجه وزن خود باشند و به اندام متناسبی در نظر دارند دست پیدا کنند.

۳۰ توصیه مهم درباره تغذیه و تناسب اندام

یکی از مهمترین توصیه های تغذیه و تناسب اندام این است که تا جایی که میتوانید از پرخوری در یک وعده ی غذایی بپرهیزید. علاوه بر این سعی کنید تا به جای حذف وعده های غذایی آن را در میان وعده های دیگر تقسیم کنید. افزایش مصرف سبزیجات و مایعات نیز یکی از کارهایی است که میتوانید انجام دهید. بهتر است بدانید افرادی که بیشتر آب می نوشند سریع تر به وزن مورد نظر خود دست پیدا میکنند.
برای دست یابی به تناسب اندام باید حتما در کنار مصرف غذاهای مناسب، فعالیت های فیزیکی خود را افزایش دهید و به فعالیت های ورزشی بپردازید. البته همه ی افراد نمیتوانند با رعایت توصیه های تغذیه و تناسب اندام شاهد کاهش وزن شدید باشند به همین دلیل توصیه میکنیم حتما به پزشک مراجعه کنید تا با استفاده از روش های مناسبی که وجود دارد سریع تر به نتیجه ی دلخواه خود دست یابید.

توصیه های تغذیه و تناسب اندام

توصیه های تغذیه و تناسب اندام برای جوانان

رعایت تاین توصیه ها برای جوانان باعث میشود تا بتوانند از مشکلاتی که در سنین بالا به وجود می آید جلوگیری کنند. یکی از مهمترین مواردی که افراد در سنین جوانی باید به آن توجه داشته باشند این است که مصرف غذاهای مضر را به حداقل ممکن برسانند و مصرف سبزیجات، لبنیات و غذاهای سالم را تا حد امکان افزایش دهند.
بهترین کار برای تناسب اندام این است که کالری مورد نیاز خود را با توجه به فعالیت هایی که انجام میدهید محاسبه کنید و با توجه به آن به مصرف وعده های غذایی در طول روز بپردازید.

برنامه تغذیه برای چاق شدن

برنامه تغذیه برای چاق شدن

روش های ممنوع برای تناسب اندام

توصیه های تغذیه و تناسب اندام که در بین مردم وجود دارد همیشه علمی و درست نیست به همین دلیل باید قبل از اینکه به سراغ آن بروید، با پزشک خود مشورت نمایید. حذف وعده های غذایی، کاهش مصرف مایعات و حذف برخی از گروه های غذایی از روش هایی است که برخی از افراد برای لاغری انجام میدهند در حالی که آسیب های زیادی به سلامت فرد وارد میکند و جزء روش های ممنوعه به شمار میرود.

منبع : مرکز تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین

برچسب ها
به اشتراک بگذاریددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *