با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  تکثیر کاشت مو چیست
  11 آگوست 2018 بدون نظر 354 بازدید

  راه های تکثیر کاشت مو چه نام دارند

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  یکی از جدید ترین روش های کاشت مو که امروزه دانشمندان زیادی در دنیا در حال تحقیق و انجام آزمایش هایی در مورد آن هستند، روش تکثیر کاشت مو است. این روش کاشت مو همان گونه که از نام آن مشخص است این قابلیت را ایجاد می کند که تعداد محدودی گرافت مو را تکثیر و افزایش داد.

  بانک مو در کاشت مو

  محدودیت بانک مو افراد برای تهیه گرافت های پیوندی یکی از موارد چالشی سایر روش های کاشت مو است که خوشبختانه با انواع این روش های کاشت مو ، این چالش از سر راه درمان طاسی و کم مویی برای بسیاری از افراد برداشته می شود. در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با راه های تکثیر کاشت مو با شما صحبت کنیم با ما همراه باشید.

  تکثیر کاشت مو

  یکی از کشف هایی پزشکی که در دنیا و در حوزه مو تحولی عظیم به پا کرد کاشت مو به روش تکثیر سلولی بود که حدود ۲۷% از مردان و ۱۹% از زنان را که از بیماری ریزش مو رنج می بردند درمان کرد. در این روش از متدی به نام روش FCI کاشت مو استفاده می شود که این قابلیت را به پزشکان می دهد تا با استفاده از سلول های بنیادی موی فرد بیمار را در محیط آزمایشگاهی با روش های مختلف، تزریق یا کاشته شدن در پوست سر به شکل موی کامل و بالغ در آورند.

  درباره تکثیرکاشت مو

  این روش از کاشت مو در ایران

  این روش هم اکنون در ایران نتایج قابل قبولی را در اختیار پزشکان قرار داده است اما هنوز هنوز به نتایج و درمان قطعی نرسیده است اما همواره امیدوار هستیم تا بتوان تحولی بزرگ در درمان ریزش مو ایجاد کرد. در این پروژه مشکلات بسیار کمتری پیش راه است، چرا که برداشت بافت از بیمار تنها با یک نمونه کوچک که شامل تقریباً ۱۲۰ فولیکول مو باشد، انجام می شود.

  کاشت مو fci در کلینیک

  کاشت مو fci در کلینیک

  مزایای روش تکثیر کاشت مو

  مزیت دیگر این روش استفاده مجدد از همان نمونه کوچک در صورت ناکافی بودن مقدار مو است که در پیوند مو چنین امری امکان پذیر نیست. اما همانند سایر روش های درمانی، روش تکثیر کاشت مو نیز معایبی را نیز با خود به همراه دارد. از جمله اینکه  این ریسک وجود دارد که هیچکدام از این موها دوام رشد نداشته باشد و موهای رشد یافته باقی بماند و موهای رشد یافته نیز قطر و رشد و سلامت قابل قبولی داشته باشد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.