با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جای جوش های پیشانی
  19 نوامبر 2018 بدون نظر 358 بازدید

  جای جوش پیشانی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  پس از ایجاد جوش ها بروز جای جوش به شکل چاله، ناهمواری، منافذ باز پوستی و فرو رفتگی پوست برای بسیاری از افراد ایجاد می شود که بروز این مشکل از خود جوش ها آزاردهنده تر و برای پوست مخرب تر خواهد بود و اگر جای جوش به درستی درمان و رفع نگردد تا آخر عمر باقی خواهد ماند اما امروزه با به کار گیری چه روش هایی جای جوش پیشانی را چطور رفع کنیم.

  جای جوش پیشانی

  پیشانی نیز مانند سایر نقاط صورت ممکن است به جوش دچار شود و در واقع پوست پیشانی به دلیل ترشح زیاد غدد چربی و سرایت شوره و چربی پوست سر و موها بسیار مستعد جوش خواهد بود و اگر هنگام جوش زدن پیشانی این جوش ها دستکاری و خالی گردد یا با روش های غلطی رفع گردند باعث تخریب پوست پیشانی و ایجاد چاله و فرو رفتگی و اسکار در پیشانی خواهد شد و سطح صاف پیشانی دچار ناهمواری خواهد شد که این ناهمواری به راحتی رفع نخواهد شد.

  جای جوش پیشانی

  جای جوش پیشانی

  برطرف کردن جای جوش پیشانی

  – با استفاده از مواد طبیعی و کرم ها و لوسیون های لایه بردار زیادی می توان جای جوش پیشانی را کم عمق کرد و پوست پیشانی را یکدست ساخت.
  – قرار دادن چند تکه گوجه فرنگی به مدت چند روز بر روی پوست پیشانی به دلیل ویتامین A و ترکیبات آنتی اکسیدانی باعث بهبود بافت آسیب دیده پوست از ایجاد جوش و کم رنگ شدن التهاب جای جوش خواهد شد.
  – مصرف ماسک‌ چوب صندل سرخ و گلاب به مدت ۲۰ دقیقه بر روی پوست پیشانی باعث رفع عارضه جای جوش می شود.
  – روغن درخت چای یک درمان محبوب و تاثیر گذار در رفع مشکلات جوش و پیامدهای جوش مانند جای جوش می باشد که این روغن باعث توقف فعالیت باکتری جوش ها خواهد شد .
  – با استفاده از ژل آلوئه ورای تازه و ماساژ پوست پیشانی و صورت با این ژل و قرار دادن آن تا نیم ساعت برروی پوست‌ تا حد زیادی می توان جای جوش را از بین برد و از شیوع جوش در سایر نقاط پوست جلوگیری کرد.
  – ماساژ پوست پیشانی با سرکه سیب و آب لیمو با استفاده از پنبه به حالت ضربه ای به بازسازی پوست جدید و رفع جای جوش های سطحی کم خواهد کرد.

  جلوگیری از بروز جوش پیشانی

  با لایه برداری مناسب پوست پیشانی و رفع چربی ترشح شده به سطح پوست ، استفاده از تونرها و لوسیون های پاک کننده پوست که فاقد چربی مسدود کننده منافذ پوست هستند، استفاده از ضد آفتاب و شستشوی پوست قبل از خواب و پاک کردن آرایش پوست می توان از بسته شدن منافذ پوست و رشد باکتری جوش بر روی منافذ پوست جلوگیری به عمل آورد.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.