با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جدیدترین درمان ریزش مو ارثی
  24 اکتبر 2018 بدون نظر 459 بازدید

  جدیدترین درمان ریزش مو ارثی چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  همواره جدیدترین درمان امراض و مشکلات مو مورد توجه قرار دارد ، زیرا این بافت حساس و شکننده در اثر عوامل مختلفی دچار تنش و ریزش می گردد و از آنجا که ریزش مو ارثی درمان قطعی ندارد ، لذا جدیدترین روش درمانی آن مورد توجه زیادی قرار دارد ، در همین راستا در این مقاله ، جدیدترین درمان ریزش مو ارثی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  ریزش مو ارثی

  ریزش مو ارثی شایع ترین علت ریزش مو در زنان و مردان می باشد که به علت ترکیبی از ژنتیک ، سطح هورمون و فرآیند پیری در انسان ایجاد می گردد و یک مشکل طبیعی است نه یک بیماری ، در واقع طبیعت ظاهری این افراد بدین گونه است که باید سری با موهای ریزش کرده داشته باشند .

  علائم ریزش مو ارثی

  ریزش مو ارثی در زنان و مردان می تواند به شکل های مختلفی رخ دهد اما در ۴۰ درصد موارد ، در مردان ریزش موی ارثی با الگوی M شکل است ، یعنی خط رویش جلوی سر عقب نشینی کرده و ریزش مو از شقیقه ها آغاز می گردد در حالی که الگوی ریزش موی ارثی در زنان الگوی درخت کریسمس نام دارد که با حفظ خط رویش جلوی موها ، ریزش موها به شکل پراکنده در نواحی جلو و بالای سر رخ می دهد .

  جدیدترین درمان ریزش مو ارثی

  جدیدترین درمان ریزش مو ارثی

  جدیدترین درمان ریزش مو ارثی

  ریزش موی ارثی درمان قطعی ندارد و بسیاری از روش های جدید درمانی ، تنها روند ریزش بیشتر موها را کند می کند و درمان موثری نیستند ، لذا از طریق مصرف قرص فیناستراید ( برای مردان ) و محلول موضعی ماینوکسیدیل ( برای مردان و زنان ) به مدت چندین سال ( تا ۴۵ سالگی ) می توان از ریزش بیشتر موها جلوگیری کرد ،
  تزریق پلاسمای غنی شده از پلاکت ها (پی آر پی) در رشد مجدد موهای ریزش کرده بر اثر ریزش موی ارثی ، نیز موثر می باشد ، همچنین کاهش پوست سر ، فلپ مو و عمل کاشت مو و پیوند مو از دیگر روش های ترمیم موهای ریزش کرده در نوع ریزش موی ارثی است .
  عناوینی چون جدیدترین درمان ریزش مو ارثی ، تنها مربوط به روش های تحقیقاتی و آزمایشگاهی هستند که هنوز به مرحله ی اجرا نرسیده است.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.